Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az a nő, aki ezért...

Normális az a nő, aki ezért felrúg egy házasságot, egy családot?

Figyelt kérdés

Rólam van szó. Van egy férjem és egy kisfiam. És van egy férfi, akibe beleszerettem. Most ezért ne ítéljetek el, tudom magamtól is, hogy nem kellett volna, de ez történt, változtatni nem tudok rajta.

A lényeg, hogy ezzel a férfival nem lesz közöttünk semmi sem, függetlenül attól, hogy én házas vagyok vagy sem. Eddig sem történt semmi sem. De ezek ellenére is úgy érzem, hogy nem tudok tovább hazudni a férjemnek szerelmet és hűséget, amikor érzelmekkel már régen megcsaltam. Nem tudom azt a másikat már évek óta kiverni a fejemből, így reménytelennek látom a házasságom teljes rendbehozatalát. Vannak jobb időszakaim, de van, amikor totál magam alá kerülök, csak erre a másikra tudok gondolni, és semmi más nem számít. Persze a gyerekemen kívül, aki a legfontosabb, nyilván ha ő nem lenne, már én sem lennék ebben a házasságban, ez tiszta sor.

Nem tudom, hogy mit kellene tennem!


2013. ápr. 10. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Beszélj a férjeddel. Ez az első lépés. Ha ez tényleg ennyire komoly benned, akkor megérdemli, hogy tudjon róla. A jövőről pedig egyezzetek meg ti. Nem érdekes, hogy van-e harmadik vagy sem. A fontos részlet itt az, hogy boldogtalan vagy, és így nem lehet élni. A megoldás pedig, ki tudja, mi? Ha nem is akarod rendbehozni, akkor egyértelmű. De ezt nem mi döntjük el, hanem ti ketten, akik ebben a kapcsolatban éltek.


Én nem vagyok sunnyogó-párti, szerintem ha valaki nem boldog, tegyen ellene.

2013. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha egy platoi szerelem miatt a hazassagod felbontasan gondolkozol akkor tenyleg nem er semmit az egesz es nem jelent neked sokat a mostani kapcsolatod sem.
2013. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, ez baromság...!

Inkább szenvedjen?

Érdekes engem is egyedül nevelt anyukám ( nem másik férfi miatt váltak el), kb 3-4 évre rá jött egy nevelőapuka.... Nem hiszem hogy a gyerek tönkremenne lelkileg. Emiatt tényleg ne szenvedj.

2013. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
"érzelmekkel már régen megcsaltam" -túl kéne ezeken a giccses "érzelmeken " lépni - az érzések a fontosak, az más. Érzed, hogy a gyerekednek apa kell, hogy együtt egy család vagytok. Lehet, hogy egy családterápia segítene.
2013. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A szerelmet nem tudja pszichológus befolyásolni, nem is szabad.

Előbb az illető férfival kellene megbeszélned, aztán talán kiábrándulsz belőle. Ez lenne az első lépés. Miért írod egyáltalán, hogy nem lesz közöttetek semmi? De ha megvan a közös hullámhossz, akkor utána meg tudod beszélni a férjeddel is, hogy valaki másba beleszerettél, és ezt megértheti.

2013. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem érdemes ezért felrúgni. Első körben szakíts meg MINDEN kapcsolatot a másik hapsival. Aztán tudatosan a férjedre és a kisfiadra koncentrálj. Néhány hónap és rendben leszel, már ha ELDÖNTÖTTED és így is AKAROD csinálni.

Mielőtt vki lehurrogna, tapasztaltból mondom.

2013. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

Ha ez már évek óta tart, akkor magától nem fog elmúlni, valamit lépni kell...

Hallgass a szívedre.

2013. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már nagyon sokszor próbáltam kiűzni őt az életemből, a gondolataimból, de mindig vissza és visszatér. Teljesen nem lehet minden kapcsolatot megszakítani, és nekem az is elég volt az elmúlt fél évben, hogy csak összefutottunk.

Azért írtam, hogy nem lesz közöttünk kapcsolat, mert tényleg nem lesz. Ő is hasonló helyzetben van, mint én.

Viszont azt sem gondolom, hogy a gyerek érdeke az, hogy az anyja folyton szomorú és boldogtalan legyen. Mert akárhogy erőltetem is, nem megy mindig minden helyzetben a színészkedés.

2013. ápr. 10. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Szomorú leszel akkor is, ha elválsz. Hidd el. Szerintem emiatt nem érdemes felrúgni egy házasságot.
2013. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!