Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi, kb hány éves koráig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi, kb hány éves koráig ugy mond éli ki magát? Hogy családot, házasságot gyereket válaljon? Vagyis lenyugszik!

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pasinként változó. A párom huszonévesen családot és gyereket akart. Van egy ismerősöm, aki 35 éves és a számára nagyon vonzó (szeretett) korabeli gyerekes nő nem kellett neki, most egy 21 évessel jár, nyilván azért, mert így még nem kell lekötnie magát.
2008. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, mikor kezdte a nagy életet :) tehát ha már 15 éves kora óta nyomja az ipart :), akkor nagyobb az esélye, hogy korábban lenyugszik. viszont, ha csak 18-20 évesen kezdte, akkor ne sokat remélj...
2008. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
a munkatársam 35 éves és balatonra meg a szeliditóra meg soltvadkertre jár bulizni(nem piázni) csajozni hawerokkal lenni hülyülni meg ilyenek de van hawwerom akinek má 22 éves korában volt neki 2 gyereke
2008. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaja, ezt nem lehet így megmondani, hogy mikor. Ez minden srácnál más. Én pl. sosem vágytam rá, hogy bulizgassak, és minden nap más csajt vigyek ágyba. Nekem elég volt mindig ugyanaz a csaj...
2008. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ez tényleg egyénenként változik. Függ attól is, hogy milyenek voltak a korábbi kapcsolatai, mennyit csalódott, mire vágyik, megtalálta-e, akivel élni akar.
2008. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat elég korán kezte a bulizást,csajozást!Elég sokat csalodott!
2008. júl. 20. 08:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik soha..
2008. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre a normális válasz ha szerelemes lessz! Ez független a kortól.
2008. júl. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert még nem hallottam olyat hogy ha valaki szerelmes akkor megcsal valakit. Csak az előzőt akartam kiegészíteni!
2008. júl. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az én pasim 20 éves, elég korán is kezdte a bulizgatást, de sztem egy jóideig még nem fog leállni :S szóval nem tudom... az átlag talán olyan 25-30 között van
2008. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!