Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tedd a szívedre a kezed!...

Tedd a szívedre a kezed! Mindkét gyerekedet egyformán szereted? /nem vagyok anyuka/

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 21:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Három van,Mindegyiknek más a természete,de mindegyiket egyformán szeretem.
2009. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert az egyik fiú, a másik lány és nem is ugyanaz a korosztály. Nagyon szeretem őket, de másképp! Egyiket sem jobban, vagy kevésbé!
2009. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 igabcsy ***** válasza:
91%

Igen. Két fiam van és teljesen más a jellemük. De a szeretetem mindkettőjük felé ugyan akkora.

Bármelyikért, bárhol, bármit megtennék!!!!!

2009. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Senki se szereti mindegyiket egyforma módon! Egyformán nagyon szeretjük. De egyikkel öröm az együtt töltött idő, míg a másikkal csupa feszültség. Attól ugyanúgy szeretem. Csak az egyikkel örülök, ha lehetek, a másiktól a hajamat tépem, míg a harmadiktól elszököm, mert elalszom. Ez nem baj, csak személyiség -- a két személyiség összhatása.

De ha kéne, önként leugranék a tetőről bármelyikért, vagy a főtéren térden állva megcsókolnám GY F cipőtalpát. Ha ezen múlna mondjuk az élete egyiknek.

2009. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet őket nem egyformán szeretni.Nekem 3 van,10 éves fiú az első házasságomból,6éves és 4 hónapos lányok a mostani házasságomból.Tűz viz és levegő a 3 gyerek(annyira különbözőek.)De egyformán szeretem őket,egyformán bármire képes lennék értük.Nem is voltak soha féltékenyek egymásra.Érzik ezt.Aki nem így van vele az NEM anya/apa
2009. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%

Én míg egy volt, féltem, hogy legyen második, mert annyira szerettem, hogy sajnáltam a születendőt, hogy ennyire nem fogom tudni. S mi lett?

A másodikat bizony jobban szeretem. Annál is.

Első 130% második 140%. Mert simulékonyabb és több a közös témánk, tehát gyereknek ugyan olyan, + még barátnőm is ő.

De kompenzálok, s ezért az elsőszülöttnek jobban mutatom, h szeretem, mintegy kárpótlásul. De mamának meg gy harmadik unoka a kedvence. S a gyerekeink is választanak a szülők.nagyszülők közül kedvencet, ám nem azt, akinek ő maga a kedvence. Hanem össze-vissza!

2009. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem! Ugyanannyira szeretem mindhármukat, de máshogy. Mint ahogy te is: ugyanannyira szeretheted mondjuk a legjobb barátnődet és a legjobb barátodat, de máshogyan. Vagy aput-anyut. :)
2009. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó kommentelő... hát ne haragudj de ez durva és undorító! :S

L/22

2009. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%

Vagyis a 21:41-es!

Mert vki közénk irt :D

2009. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

22:00 Azért ez nem ugyanaz, két "legjobbbarátot" nem feltétlenül szeretünk ugyanannyira. Ahogy a szüleinket sem...

Ha több gyermeked van, mindegyik épp úgy részed, épp úgy Tőled függnek, míg fel nem cseperednek. Érthető ha a szeretet ugyanakkora és megingathatatlan.

De szerintem szülők közt a legtöbb ember igenis tud választani, hogy kit szeret jobban... Ha nem mind. Nem mindig van ott mindkét szülő egyenlő részben az ember életében (és ezt nem fizikálisan értem, tegyük fel hogy fizikálisan ott van), így a ragaszkodás, kötődés sem lesz egyforma. Ráadásul, sajnos aránylag gyakori, hogy valamelyik szülőben a gyerek hatalmasat csalódik, és örökre megváltozik róla a véleménye, hozzáállása. A gyerekét az ember általában még akkor is a sírig szereti, ha az embert ölt.

2009. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!