Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért öltöztetik egyformán az...

Miért öltöztetik egyformán az ikreket?

Figyelt kérdés

Ennél nagyobb butaságot nem hallottam/láttam. A szülő is rásegít arra, hogy EGYKÉNT kezeljék a KÉT KÜLÖNÁLLÓ személyiséget! Ismerek olyan fiatal fiúkat, akiket a szüleik tinédzser korukig egyformán öltöztettek, nem is alakult ki sajátos stílusviláguk és vagy a vezetéknevükön szólítják őket az emberek, mert nem tudják melyik melyik, vagy találomra mondanak egy nevet és hátha eltalálják. Nekem nagyon rosszul esne, ha mindig összetévesztenének, vagy nem külön egyénként kezelnének hanem a kettő valamelyikének.


Nektek mi a véleményetek erről?


2011. júl. 27. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem aranyos.
2011. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Ha én iker lennék, én örülnék neki, ha egyforma ruhába öltöztetnének a tesómmal, meg összekevernének minket :-) Persze van olyan is, akit zavar... Szóval ha nekem ikreim lennének, kiskorukban néha egyformába / hasonlóba öltöztetném őket, néha teljesen másba... Aztán mikor nagyobbak, már el tudják dönteni maguktól is, hogy mit akarnak felvenni...
2011. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
eleinte sztem minden kisgyerekben benne van, h neki van, akk nekem is kell.. és duplán vesznek mindent a szülők... utóbb meg ideális esetben jön a vágy a különbözésre. ismerek ikreket, de általános 3.-4. táján már ruha alapján is jól el lehetett különíteni a lányokat...
2011. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Én is nagyon utálom. Ismerőseinknek is ikreik vannak és nincs olyan nap amikor nem egyforma ruhában lennének. És persze ezt egyszer-kétszer kilehet használni de az,hogy állandóan ugyanúgy vannak az kicsit sok. Na de mindegy hisz nem a mi bajunk :)
2011. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem sok szülő azért csinálja ezt, mert lusta. Bemegy a boltba ruháért, megfog egyet "na ez jól néz ki, mérete is oké" és vesz belőle kettőt. Egyszerűbb neki.


Amúgy páromnak is van ikertesója, de őket sosem öltöztették ugyanolyan ruhába. Igaz, ők kétpetéjűek, de a méretük nyilván ugyanakkora.

2011. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Az ok, h vannak egyforma ruháik, de nem lenne muszáj egyszerre rájuk adni... Szal az hülye kifogás...
2011. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez az ikreken múlik. Van olyan aki kifejezetten szeret egyformán öltözködni. Ismerek egy 30 egynehány éves ikerpárt, nők, nagyon csinosak, szépek, és ha valahol együtt jelennek meg mindig egyformán vannak öltözve. Legyen az a bevásárlóközpont, ahol farmerban és pólóban vásárolnak, vagy egy esküvő ahol alkalmi ruhában vannak. Kicsi korukban én is biztos egyformába öltöztetném őket, de amikorra oviba kerülnek ők maguk is el tudják dönteni mi tetszik nekik, miben szeretnének járni. Emlékszem, én is mindig harcoltam anyuval azon, hogy mit akarok felvenni reggel. Ez az ő döntésük. Tinédzser korukig ha egyformán öltöztették őket, valószínűleg őket sem zavarta annyira, egy tininek már van annyi önálló akarata, hogy beleszóljon legalább az öltöztetésbe. Ha őket nem zavarja, téged miért zavar? :)
2011. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Nekem ikreim vannak. Igaz, hogy fiú-lány, de őket is lehetne egyforma ruhába öltöztetni, csak a fiút kékbe, lányt rózsaszínbe.

Eszembe sem jutna ez. Egy rugdalózóluk van, ami egyforma, de azt is megbántam.

Ráadásul turiba járunk, ott meg nincs két egyforma ruci. Hálistennek:-)

2011. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
36%
Nem értem, hogy hogy jön ide az öltözékükhöz az hogy összekeverik őket. Ha nem egyforma ruhában lennének akkor is összekevernék őket, nem? Nah mindegy. Kicsi korban aranyos ha egyforma színű ruha van rajtuk. Azt hogy miért öltöztetik őket egyformába, nem tudom. Egyébként egyet értek az előttem szólókkal, hogy ameddig kicsi vagy, a másik ruhája, játéka szebb és jobb mint a tied és lehet ezért. Az én barátnőmnek fiai vannak, ők is hasonlóan öltöztetik őket, annyi eltéréssel, hogy az egyik mindig zöld ruhában van, vagy legalábbis zöldes árnyalatúban, a másik pedig kékben. Kiskorukban én is úgy jegyeztem meg őket,hogy zöld Péter, kék Pál :)
2011. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

"Szerintem sok szülő azért csinálja ezt, mert lusta. Bemegy a boltba ruháért, megfog egyet "na ez jól néz ki, mérete is oké" és vesz belőle kettőt. Egyszerűbb neki. "


Igen, nekem két egynemű, kis korkülönbséggel született gyerekem van, felsőkből már egy méretet hordanak. Van olyan cucc, amiből egyből kettőt veszek. Ha egyet vinnék haza, akkor tuti vita lenne belőle hogy kié legyen.

Én már megkérdezem őket hogy ki mit akar felvenni, ha az egyik kijelenti hogy pl. a csillogós cicásat, akkor a másik rávágja hogy én is azt akarom... így van hogy tök egyformán néznek ki, még ikreknek is nézték őket.

De van hogy más ruhát akarnak venni, azért megvan a saját ízlésviláguk is.

2011. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!