Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem mért nincs önbecsülésem,...

Nekem mért nincs önbecsülésem, és büszkeségem?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a nyáron megismerkedtem egy fiúval, nagyon, de nagyon nagy volt a szerelem köztünk...7 hónapot jártunk, de az uccsó 2 hónapban megromlott a kapcsolatunk...ő egy nagyon romantikus kedves érzékeny okos szeretnivaló srác volt...18 éves létére én voltam neki az első barátnője és ez meg is látszott...én féltékeny voltam egy csajra akivel elég jóba lett...nem bíztam benne és ezért szakítottunk...pedig nem volt rá okom...az az igazság, hogy tényleg nagy volt a szerelem komoly kapcsolatot akart...mindig kaptam tőle ajándékokat, bemutatott a családjának stb stb és mindent megadott nekem...amikor szakítottunk ő bekerült egy társaságba és abba a társaságba abba a csaj is bele tartozik akire féltékeny voltam...amióta velük van folyamatosan bulizik, iszik, majdnem kicsapták a suliból is, mert nem jár be és olyan dolgokat csinál amit eddig el sem tudtam volna róla képzelni...1 hónapja kb jár egy lánnyal....én rettenetesen ronda csajnak tartom...1 hete felkeresett az exem...és olyanokat mondott, hogy még mindig szeret, hiányzom neki, azt a csajt akivel most van nem szereti csak arra használta, hogy engem elfelejtsen, de nem sikerült neki, és hogy borzasztó volt vele meg olyanokat írt, hogy még mindig reménykedik a szerelmünkben meg stb...és azt mondta hogy majd meg szakadt a szíve h bántott engem csak "kemény fiúnak" akart látszani...aztán rá pár napra összevesztünk...és újra megbántott...olyanokat írt, hogy azt bánja, hogy nem baszott meg jól meg stb...a barátnőim azt mondják, hogy nem érdemel meg, mert ronda is meg bunkó is LETT és, hogy sokkal jobbat érdemlek...meg sokan azt mondják, hogy túl szép csaj lennék hozáá...de tudom, hogy nem érdemel meg, és vissza akarom kapni és szeretem és ő kell nekem és találkozni akarok vele ott visszacsábítani és ha kell le is feküdnék vele...:// Mit tanácsoltok? Mit tehetnék? :// 17/L

2013. ápr. 11. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elb*szod az életed ezen szakaszát. De ahogy a hozzáállásod nézem, nem is csoda. Majd gyere vissza, ha őt kell szidni és téged sajnálni, még egy hónapot adok kb. és ő lesz a szemét, te meg a szegeény áldozat, akit kihasználtak és dobtak.
2013. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nah újra egy bunkó kommentelő...figyelj csak...épp ezért írtam ki a kérdésemet...hogy ki mit ajánl...hogy adjak neki egy lehetőséget és szerezzem vissza (mert tudom, hogy szeret) vagy pedig haggyam a fenébe ami rettenetesen nehéz, mert szeretem...és kedves 1. kommentelő azért kértem tanácsot, mert akik kívülről látják a helyzetet gondolom jobban látják...elbaszom ez a korom szakaszát...ilyen a szerelem...és nem akarom, hogy kihasználjon...de épp ezért nincs büszkeségem, mert én hülye még meg is engedném -.-""
2013. ápr. 11. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól látod:tényleg nincs önbecsülésed és büszkeséged.Amíg ezzel a fiúval foglalkozol,addig nem is lesz.Szóval el kéne felejtened végre,és talpra állnod.Elvégre nem véletlenül lett köztetek vége,talán össze sem illetek igazán,és találnál ezer jobbat nála.
2013. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én nem értem hogyan szakítottatok pontosan , te sem tudod pontosan az okát ?
2013. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul gondolom, de akit szeretek, azt semmilyen helyzetben sem bántom, alázom meg így. Engem így ne szeressen senki.

Fiatal vagy még, barátnőid szerint csinos is, nem gondolom hogy erre a fiúra van szükséged.

Keress egy olyan fiút, aki megbecsül. Kezd úja kapcsolatot, tiszta lappal.

2013. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hell_cat válasza:
A válasz nyisd ki neki lábaid közének tiltott rejtekét és add át magad az extázisnak. Garantált a siker! /Aragorn voltam /
2013. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hell_cat válasza:
A szukika fiúkák az enyémek!!!! /SP voltam/
2013. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!