Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valakinek hajlandó lennék...

Ha valakinek hajlandó lennék megbocsátani miután nagyon megbántott, akkor ez azt jelenti alacsony az önbecsülésem, vagy pusztán annyit jelent, hogy még mindig nagyon szeretem őt?

Figyelt kérdés
Szóval másfél éve megszakadt a kapcsolatom valakivel, aki iránt egyszerre éreztem baráti szeretetet, testvéri szeretetet, apai szeretetet és szerelmet....Elég összetett érzelmeket tápláltam iránta. Kapcsolatunk megszakadásának eredendő okozója én voltam, de hibámat beláttam és ő mégsem akart velem szóba állni többet. Olyanokat vágott végül a fejemhez amiket barátaim szerint sem érdemeltem meg, ráadásul nagyon sértő és bunkó stílusban tette mindezt.... Mindezek ellenére úgy érzem, hogyha egy napon felkeresne engem és bocsánatot kérne, én azonnal megbocsájtanék neki mindent.. Csak az számítana nekem hogy újra velem van...

2013. ápr. 7. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az bocsát meg előbb akiben nagyobb a szeretet! Ennek az önbecsüléshez semmi köze... :)
2013. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért fáj mert tudom, hogy szeretett, ki is mondta ugyan, de én anélkül is éreztem.... Mégis eldobott... De ő ilyen ember.. hiába fontos neki valaki, másnap már képes eldobni, ha valami nem tetszik neki... Én nehezen tudom ezt megemészteni, mert szerintem akit szeretünk azt nem lehet egykönnyen eldobni, már ha valóban szerettük... De ő tudom hogy szeretett! Létezhet ilyen ellentétes természetű ember aki ilyen könnyen képes maga mellől eldobni azt akivel ilyen szoros viszonya volt?
2013. ápr. 7. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, létezik ilyen ember. Én is ilyen vagyok... lesz@rom, hogy mennyire fáj a másiknak, ha úgy tartja kedvem akkor ok nélkül is otthagyom. Bár én enyhén szociopata vagyok, ezért engem ez annyira nem visel meg és nem is igazán tudom átérezni, hogy mit gondol/érez a másik fél...
2013. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászoló! Talán ha egy napon téged is úgy dobna el valaki, ahogyan te teszed másokkal, akkor bizonyára már nem okozna számodra gondot, hogy beleéld magad a másik fél helyébe.... bár a te esetedben ki tudja....
2013. ápr. 10. 22:31
 5/6 Balupapa85 válasza:
Létezik ilyen ember, de szerintem kerüld el messzire. Nagyon megsérülhetsz miatta.
2013. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megsérültem.. és úgy érzem ez a dolog már végig fogja kísérni az életemet...
2013. ápr. 27. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!