Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztettem az önbecsülésem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem az önbecsülésem! Nincs büszkeségem már! Mit tegyek? (Többi lenn)

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy "kapcsoaltban, ahol alárendelt a szerepem. de én nagyon ragaszkodom és nagyon szeretem az illetőt. Mindent megteszek neki, mert ha nem így lenne, akkor kiabálna velem, mmegsértődne, sőt akár meg is szakítaná a kapcsolatot. Ez az elejétől fogva így volt, ezért nem tudtam neki megájjt parancsolni. nekem nem volt megterhelő segíteni, néhány dolgot megvenni, vagy éppen megcsinálni. Szívesen tettem , és örömet okozott ha láttam hogy örül neki. Mára viszont Annyira eldurvult a helyzet, hogy valószínűleg már nem is nőként, hanem egy alattvalóként tekint rám. Ha kilépnék belőle, akkor sem tudnám ezt úgy megtenni, hogy jó ézéssel távozhassak. Mit tanácsoltok? hogyan tudnám visszafordítani a helyzetet? Nem azt a választ várom, hogy nem kellett volna idáig eljutni, és nem azt a választ, hogy lépj ki ebből és hagyd a pics.-be. ha valakinek van tényleges tapasztalata, vagy hasonló ügye, az válaszoljon kérem!
2011. okt. 27. 11:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

ha láttátok az Ördög prada-t visrel című filmet, akkor egy olyan férfit képzeljetek el, mint Miranda.

Ugyan az.

2011. okt. 27. 11:09
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Függsz tőle. Így következésképp hiába állsz a sarkadra mindig fájni fog hogy lázadsz ellene, mert ő hisztizni fog, hogy mit képzelsz.


Elébb fel kéne függeszteni a függőséget aztán lépni valamit.


Különben nem megy.

2011. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 napietus ***** válasza:

"és nem azt a választ, hogy lépj ki ebből és hagyd a pics.-be" pedig ez az egyetlen megoldás, nincs több. és ezt tapasztalatból mondom (bár szerencsére nem saját, de nagyon közeli hozzátartozómmal történt ilyen9.


az ilyen ember egy gonosz parazita. olyan, mint egy rákos sejt. nem lesz jobb, ha nem vágod ki, csak még jobban elburjánzik.

2011. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy ha próbálom oldani ezt a függést, lásd nem hívom, vagy nem úgy állok a dolgokhoz mint szoktam, egyből észreveszi, és vagy berág érte, vagy tudja, és jelzi, is hogy ezt biztosan direkt csinálom.
2011. okt. 27. 11:22
 5/21 anonim ***** válasza:

Meg tudnád fogalmazni, mit jelent számodra a szeretet?

Szerinted a párod szeret téged?

2011. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont egy olyan helyzet, amiben eredményesen kérhetnéd egy szakember segítségét (pszichológus).

A tévhitek ellenére pszichológus nem a beteg embereknek kell, hanem akik egészségesek, de valamilyen komoly problémával küzdenek. Egy függés is ilyen lehet. Persze a harcod Neked kell megharcolnod, de nagyon sokat segíthet. És Te szerencsés vagy, mert felismerted, hogy baj van, ez így nem mehet tovább. Értelmesen gondolkodni tudsz magadról. Hidd el, egy függésmentes, kiegyensúlyozottabb élet minden küzdelmet, időt, anyagi ráfordítást megér!

2011. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak ugy tudsz jogokat visszaszerezni, ha megmutataod/beblöffölöd, hogy képes vagy nelkule is elni.


Egyszeruen jatsssszzzzzzzzzzzzddddddddd a jatekot!!!!

2011. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

igazából a kérdésem talán értelmetlen, mert tudom hpoy ő nem igazán szeret engem. És ezt így kimondva, a helyes út az lenne, hogy mást keresek, vagy csak egyszerűen megpróbálok nélküle élni! Nade itt van a probléma. Hogy nem tudok! Képtlen vagyok elszakadni. Sőt tulajdonképpen minden amit teszek, gondolok, közvetve, köz közvetlen azért van, hogy ne kerüljünk összetűzésbe.Ne veeszekedjen üvöltözzön velem.

Egyébként azt is tudom hoyg ő egy beteg elme.. és sajnálom is kicsit. Ez is benne van abban hogynem tudok kilépni ebből a történetből.

2011. okt. 27. 12:29
 9/21 napietus ***** válasza:
ó, dehogy nem tudsz. és ha meghalna? mondjuk ma? érd el, hogy számodra meghaljon. gondolj erre erősen, szuggeráld magadba. ha nem ezt teszed, így fogod leélni az egész életed, ennek az idiótának a nagy örömére.
2011. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Pff.

Nem szeretném ezt semmilyen formában sem.

örülnék ha vele lehetnék egész életemben, csak azt szeretném hogy változzon a helyzet, és a hozzám való hozzáállása.

2011. okt. 27. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!