Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom a legjobb barátnőjét...

Párom a legjobb barátnőjét jobban szereti, mint engem. Tanács?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1 éve ismerkedtünk meg, egymásba szerettünk. Viszont van egy barátnője, akit 3 éve ismer és eléggé belemászik a kapcsolatunkba. Nem közvetlenül, bár mikor találkozunk, akkor sem jövünk ki túl jól a stílusa miatt, de legfőképp a barátnőm hozzáállása zavar, egyszerűen ő fontosabb neki, mint én. Állandóan együtt vannak, vele mindennap kell találkozni, velem max egy héten 2 napot tölt el, mert a többi nap "elfoglalt". Van, hogy lemond egy programot, aztán később kiderül, hogy nem is volt semmi dolga, csak a csajjal töltötte a szabadidejét. Nem az a gondom, hogy sokat van a barátaival, én is sokat vagyok velük, de a többi barátjával nincs ilyen viszonya, hogy semmi más nem fontos rajta kívül. Tényleg extrém, amit csinálnak, sokáig úgy gondoltam, hogy ez normális, de a környezet nyitotta fel a szememet, hogy túl vak vagyok. Állítása szerint szeret és ha együtt vagyunk, odaadó, de úgy érzem, hogy valami nincs rendben vele, mert néha olyan, mintha megjátszaná. Nem tudom, hogy kezeljem, de nekem sincs ilyen barátom, aki miatt mindent félreteszek.
2013. ápr. 11. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom az is zavar, hogy esetleg kitárgyalja a kapcsolatotokat és nem veled beszéli meg a problémákat és befolyásolja is a csaj.

Mert önmagában a találkozás nem lenne probléma, a barátnő volt előbb...ezt meg kell emésztened, hogy nem te vagy az első, a barátnő is fontos, lehet lelki társak. Később lehetsz első, ha teszel érte.

2013. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki,hogy nagyon úgy fest a dolog,mintha amiatt a csaj miatt minden mást háttérbe szorítana,a magánéletét is.Ez pedig neked rendkívül rosszul esik,szóval állítson fel végre egy fontossági sorrendet.Ezzel persze nem azt mondom,hogy mondjon le a barátnőjéről,mert ilyet nincs jogod kérni,de értékelje át,ki és mi mennyire fontos az életében,aszerint szelektáljon.
2013. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem az zavar, hogy szereti a legjobb barátnőjét, hanem hogy ezt extrém módon teszi és olyan, mintha nem velem járna, hanem vele.
2013. ápr. 11. 17:46
 4/10 Kávétejszín ***** válasza:
94%
Valószínűleg még nem érett meg egy komolyabb kapcsolatra, és előtérbe helyezi a barátnőit. Gondolom, tizenéves a lány, ebben a korban ez előfordul, később ez nagy mértékben változik. Hány évesek vagytok?
2013. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ki mennyire fontos? mi lesz, ha a barátnőt választja? Az ilyen választás elé állításoknak sosincs jó vége. Viszont az nem fair, hogy lemond egy előre megbeszélt programot, hogy a barátnővel legyen. Emberileg sem. Legközelebb mondj le te programot.

Különben meg érdekes, más pasi meg arról panaszkodik, hogy nincs a nőnek saját élete, na most van, ez sem jó.

2013. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hittem volna, hogy ilyet írok egyszer, de lehet leszbi, és te vagy az álca.:D
2013. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem leszbi, csak még nem döntötte el, melyik a jobb..

Én ebbe még csak kivetnivalót sem találok. Igyekezzél, hogy te győzzél...

2013. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy sima, (sajna) átlagos párkapcsolatban sokszor a felek ellézengenek egymás mellett, de a problémáikat már nem egymással beszélik meg, azaz nem kerülnek egymással olyan lelki közelségbe, hogy elsődlegesek legyenek egymás számára. Pedig szerintem ez egy komoly kapcsolatban már nagyon fontos. Főleg, ha szeretnétek komolyabbra fűzni a dolgot. Egy év alatt már az effajta közelségnek ki kellett volna alakulnia, mégse történt meg.


Viccesnek tűnhet a leszbi-tipp, de akár még ilyesmi is lehet a dologban. De a lényegen nem változtat: tökmindegy ugyanis, hogy az anyja, kutyája, barinője, vagy a munkája az, amit JÓVAL előbbre helyez nálad, a lényeg az, hogy egy év után sem jutottatok el arra a szintre, hogy egymás elsődleges társai legyetek. Ez persze önmagában nem probléma, de tapasztalatból mondom, hogy lehetne ennél különb kapcsolatod is.

2013. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

." Ez persze önmagában nem probléma, de tapasztalatból mondom, hogy lehetne ennél különb kapcsolatod is."


Akár a lánynak is...

2013. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdj flörtölni a csajjal, hidd el, nem lesznek sokàig jò barinôk:)))
2013. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!