Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni anyámat,...

Hogyan tudnám rávenni anyámat, hogy váljon el?

Figyelt kérdés
9 éves voltam amikor megcsalta az anyámat, azóta egyszerűen gyűlölöm őt. Előtte is terrorizálta a bátyámat lelkileg, de onnantól kezdve engem is, én voltam az egyetlen a családból aki nem bocsájtott meg neki a dolgaiért. Fűt-fát ígért, hogy megváltozik, ez csak egy alkalom volt. 2 év múlva megint jött egy újabb nőcske az életébe, de anyám ezt is elnézte neki. Fél év múlva összeverte anyát, én is kaptam rendesen, mert beálltam közéjük, hogy megvédjem anyát. Utána ki akarta lökni az ablakon. Másnap már arra sem emlékezett, hogy megverte anyát, mindent letagadott. Anyának sírva könyörögtem, hogy vetessen fel látleletet, de azt mondta nem akar ekkora szégyenben maradni a város előtt, 2 hétig ki se mozdult amíg el nem tűntek a sebei. Nem sokkal ezután apámat lecsukták a rendőrök, valami üzleti ügy miatt, fél évig börtönben volt, mikor hazajött sírva borult a nyakunkba. Fél évig nem volt állása, addig otthon ült és kikészített minket idegileg, tovább terrorizált engem is. Üldőzési mániája lett, azt mondta mindenkinek elpofáztam hogy ő mekkora börtöntöltelék. Persze eközben háziőrizetben volt, folyton feljárkáltak ide a rendőrök. Egyszóval csodás gyerekkorom volt, mi tagadás. Anya szerint megváltozott, bár azt mondta csak azért van vele, mert különben éhenhalnánk és nem tudnánk fizetni a hiteleket. Mindent megtennék anyáért, és szerintem fontosabb a lelki nyugalom, mint a rohadt hitelek. Ha ez így megy tovább idegroncs lesz az anyámból. Mit tegyek szerintetek?
2013. ápr. 13. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

semmit


vagyis 1 dolgot tehetsz tanulsz a szüleid hibáiból és a te életed nem olyan lesz mint az övék és gyerekeidet sem úgy neveled ahogy ők téged


a gyerek nem szóljon bele a szülei kapcsolatába mert rajta fog csattani a dolog majd !

2013. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amíg anyukád maga nem dönt úgy hogy elhagyja addig te semmit nem tudsz tenni.

Vannak nők akik nem is képesek másképp élni csak a megalázottak életét. Úgy látszik anyud is ebbe a típusba tartozik. Az ilyen emberek addig maradnak a házasságban amíg az egyik fél meg nem hal.. Szóval semmit nem tudsz tenni..

2013. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj az anyukádnak az érzéseidről. Ha továbbra is azt hajtogatja, hogy az anyagi gondok miatt nem válhat el, akkor határozd el magad... Anyukád egy olyan ember, akinek kell egy támaszpont, egy biztos kéz. Ahhoz, hogy anyukád elváljon az anyagi gondokat kell megoldani.. Ha az anyagi gondok megvannak, a pasi mehet a fenébe.. Milyen egy élettelen ember.. Ne hagyd, hogy megkeserítse az életedet, és az anyukád életét.. Az ilyeneket el kell intézni.. A másik variáció, keress az anyukádnak egy másik pasit aki megmutatja, hogy több férfi is van a világon! Anyukád így majd látja, hogy az anyagi gondok megoldhatóak, és a szerelem is újra bekopoghat az életébe.. ;)
2013. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni...amíg anyukád úgy nem dönt, hogy elhagyja, addig ez van. Sőt, még akkor sem lenne egyszerű megszabadulni tőle. A helyzet az, hogy anyukád gyenge és nem néz szembe a problémával, társfüggő. Sajnálom, költözz el amint tudsz!
2013. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!