Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu elhisz mindent, idegesked...

Anyu elhisz mindent, idegeskedik, és utána nem lehet megmagyarázni neki, hogy átlett vágva, finoman szólva?!

Figyelt kérdés

Vannak a környezetünkben emberek,akiknek annyira unalmas,és egyhangú az életük,hogy rászálltak a miénkre,hogy keverjék a bizony kakát...

Anyu ebből mit sem sejtve elhisz,és mikor kamuznak,és annyira átlátszó,hogy nem igaz,még azt sem veszi észre.


Imént: Mondja neki valaki,hogy beszélt egyik ismerősükkel,és ő kibeszél minket, jó semmi,elküldte a dolgokat,hogy facebookba,mivel kell belépni,engem kért meg anyu,mert én értek a géphez,ő nem...

Mondtam,hogy nem jó,és finoman szólva mondtam,hogy szerintem ez egy óriási kamu lesz,és nem kéne hinni csak így mindenkinek.

Erre mondja,hogy papíron is megvan.

De arról hiába beszélek,hogy sima word padba megtudom csinálni,hogy írok egy párbeszédet és akkor kinyomatatom...

Nem lenne semmi baj,de anyu annyira beleéli magát,hogy most hiába magyarázom semmi nem jó,ordít kivan akadva.

:D Próbálom neki megmagyarázni,hogy kamu, de nem semmi haszna, szerinte hülye vagyok,és hát igen,jön a támadás.

Semmi más nem kell hozzá,csak egy kis színésziképesség,ehhez még Robert Pattinson-nak sem kell lenni,hogy valaki beadjon ilyen 'kamu a habokba' mesét.

Csak így gáz,mert könnyen szét fogják szedni a családot...

Mégsem jó így,megmagyarázni nem lehet...

Érdekelt ez az egész,gondoltam kíváncsi vagyok,én nem ilyennek ismertem az említett bem*cskolt személyt,hát gondoltam akkor elolvassuk anyuval, de bejelentkezni nem lehet,és utána jönnek a mesék,hogy hát pedig jónak kellene lennie... :Dannyira átlátszó


2013. ápr. 14. 16:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne követhető:

Valaki mondta,hogy beszélt egy hozzánk közel álló személlyel facen, erre mondták lépjünk be mert hát akkor saját szemünkkel látjuk,de érdekel nem lehet belépni...

Erre anyu még mindig teljesen beleéli magát,de hát,hogy nem létezik,hogy ez kamu.

De bizony,ha én valakinek most leírom,hogy mi a jelszavam,mi az email címem, NEM LÉTEZIK,hogy ne tudjon belépni,és ne tudja elolvasni,amit a másikkal levelezek.

A kedves környezetbeli kakakavaró emberek meg röhögnek ezeken a hülyéken egy jót,hogy na megcsináltuk amit akartunk,ha a mi életünk már szar.

2013. ápr. 14. 16:42
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Érthetetlen zagyvaság. Iskolában hanyas vagy fogalmazásból?
2013. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Leírtam kommentben a lényeget...

Mit nem lehet ebben érteni?

Megadod valakinek a facebookos jelszavad,és az emailed,hogy lépjen be a leveleid közé,mert szeretnéd,hogy elolvassa Ő is...

Erre ha nem adod meg jól/vagy bekamuzol valamit és nem is akarod,csak a sz*rtkevered, nyilván nem tud belépni az illető.

Ennyi a lényege,hogy kamuztak egy olyat,hogy egyik közelálló ismerősünk üzenetbe minket kibeszélt,erre jött az,hogy lépjünk be,és olvassuk el mit mondott-->itt jön a lényeg,hogy be sem lehet lépni.

Ennyi a történet,amúgy 4-es voltam fogalmazásból,most pedig már nem tanulok ilyet.:)

2013. ápr. 14. 16:51
 4/13 anonim válasza:
Hát mond anyádnak hogy nyugodjon meg kérdezd meg tőle hogy mért hazudnál neki, és facebook bejelentkezésnél mutasd meg neki hogy beütöd a bizonyos jelszót hogy rendesen ütöd be nem kamuzol és ott ahogy leírák a jelszót megmutatod hogy azt gépelted be.
2013. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen ez megvolt, saját szemével látta,hogy nem tudok bejelentkezni.

Mindenki passogat finoman szólva,hogy jajj isteneeem,fogalmam sincs,hogy lehetséges ez..:D

Szerintem ez az egész dolog,már már inkább vicces mint igazinak hangzó.

Barátnőm meg pont azt mondja mint én,hogy süt a sztoriból,hogy akkor kamu mint a ház.

Ilyet bármikor bárkinek bekamuzok, kell hozzá egy kis egyhangú élet,meg egy cseppnyi színészi képesség, megfűszerezve egy kis gondolattal,meg egy wordpad meg egy kikukázott nyomtató,ja meg egy patron..

De anyu egyébként még mindig állítja,hogy ilyet sosem hazudnának...Dehogynem,pont most tették meg.:)

2013. ápr. 14. 17:01
 6/13 A kérdező kommentje:

Nyomatatáshoz ennyi kell.


Kiss Jenő

...............

Babos Mária

.............


a pontok helyére egy kitalált párbeszéd,és rákattint a nyomtatásra.Bármikor megtudom csinálni,mert a facebookon az ilyen egyszerű régi msn-hez hasonló chat ablak igazából.

2013. ápr. 14. 17:03
 7/13 anonim válasza:
Mondd anyukádnak beszéljen a barátnőddel és bizonyítsátok hogy hazudnak ha még ugy se hiszi el haggyátok a fenébe nem fogjátok tudni meggyőzni.
2013. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha legközelebb ilyen van mond meg anáydnak hogy kérje meg az illető pletykást hogy mutassa meg a gépén vagy telefonján ne email cimet meg jelszvaakt adogasson
2013. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megoldottuk köszi:)
2013. ápr. 14. 18:02
 10/13 anonim válasza:
És mivel sikerült? kíváncsi vagyok :) :D
2013. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!