Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek el anyukám halálának...

Menjek el anyukám halálának évfordulóján sportnapra?

Figyelt kérdés

Szerdán lesz az iskolánkban sportnap..Pont akkor lesz,hogy anyukám meghalt 1 éve.

Nem tudom,hogy menjek-e iskolába aznap..mert nem szeretnék lemaradni a jó,vicces eseményekről,meg nem is akarok otthon bőgőrohamot kapni.

De azért úgy érzem mégis otthon kellene maradnom,mert nem lenne fer aznap nevetgélni,meg hülyéskedni,meg kitudja mikor jut eszembe,és akkor elkezdenék ott sírni...

Ti,hogy döntenétek?

17/L


2013. ápr. 16. 14:50
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
86%
Elmennék.
2013. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%
Elmennék a sportnapra, utána pedig kimennék Édesanyámhoz a temetőbe.
2013. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem anyukád annak örülne, ha jól érzenéd magad.
2013. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is menj el. Nem az a nap a lényeg.
2013. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 Bence_ ***** válasza:
90%

Menj!

Minden szülő azt szereti ha a gyerek boldog.

2013. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
90%

Én a helyedben elmennék.

Most gondolj bele, anyukád minek örülne jobban? Ha otthon sírnál, vagy ha jól éreznéd magad valahol?

A sportnap után kimehetsz a temetőbe és vihetsz neki virágot, ha úgy érzed, meg kell emlékezned róla.

2013. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
92%

Menj csak el. Nem fogsz bőgőrohamot kapni, ha nem arra gondolsz egész nap, hogy anyu ma egy éve halt meg.


Utána menj ki a temetőbe, sírd ki magad ott, vigyél neki virágot a sírjára, vagy ha nem bírsz kimenni, vagy nincs kedved, akkor gyújts neki gyertyát, hallgasd meg a kedvenc dalát vagy versét, ha volt (a YT-on egy csomó van). Sírni otthon is tudsz. Az igazán mély fájdalom nem kér nagyközönséget.


Sajnállak, amiért ilyen korán elárvultál, kicsi lány. Én is gyászolok, megértelek. De az élet megy tovább. Nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy mindenről lemaradj, csak mert édesanyád elhunyt. Vissza nem hozhatod, és biztos vagyok benne, hogy a szíved mélyén őrzöd a szeretetet, amit kaptál tőle. Szerintem ő is azt szeretné, ha élne, hogy boldog és emlékezetes kamaszkorod legyen. A 25 éves osztálytalálkozón, amikor együtt röhögtök a sportnapos képek fölött, hol leszel, ha nem mégy el most?

2013. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
86%

Menj csak el.

Nem azon az egy napon múlik, hogyan él az emléke benned...

2013. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
76%

Kíváncsi vagyok ki/kik pontoznak le. Írják már le a véleményüket. Én úgy írtam azt, hogy menjen, hogy nekem is meghalt édesanyám.

Ti is tapasztalatból pontoztok ilyen okosan?

2013. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen esetben soha ne legyen bűntudatod ez a legnagyobb butaság, hisz csak gondolj bele, hogy anyukád mit mondana neked.. és biztosan nem azt, hogy sírjál otthon egyedül és nehogy a friss levegőn merészelj nekem ugrabugrálni vidáman a barátaiddal! :) ha vége a napnak akkor bőven elég lesz ha egy kis pillanatra megemlékezel anyudról és azt is lehetőleg mosolyogva hisz egyik anyuka sem szeretné ha szomorkodna a gyermeke!
2013. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!