Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek el anyukám halálának...

Menjek el anyukám halálának évfordulóján sportnapra?

Figyelt kérdés

Szerdán lesz az iskolánkban sportnap..Pont akkor lesz,hogy anyukám meghalt 1 éve.

Nem tudom,hogy menjek-e iskolába aznap..mert nem szeretnék lemaradni a jó,vicces eseményekről,meg nem is akarok otthon bőgőrohamot kapni.

De azért úgy érzem mégis otthon kellene maradnom,mert nem lenne fer aznap nevetgélni,meg hülyéskedni,meg kitudja mikor jut eszembe,és akkor elkezdenék ott sírni...

Ti,hogy döntenétek?

17/L


2013. ápr. 16. 14:50
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
90%
na de😈! iskolai sportnap - nem egy kocsmai hejehuja. Szedd ki a karót a torkodból, zavarja, hogy együtt-érezz egy diáklánnyal
2013. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
90%
"ÉDESanyád, aki megszült, szoptatott, évekig nevelt" Írjál még ilyeneket, hátha bűntudata lesz és megríkatod szegényt...
2013. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam,hogy egész nap az iskolában leszek!!

Reggel is kifogok menni,sőt még délután is...Véleményem szerint meg nem az a fontos,hogy egész nap a sírja mellett ücsörögjek,hanem,hogy gondoljak rá,megemlékezzek...

2013. ápr. 16. 15:57
 34/47 anonim ***** válasza:
5%
Miért akarjátok ezt a szegény árvát hülyeségre rábeszélni? Nincs bennetek semmi méltóság. Miért kavar ekkora vihart szerény hozzászólásom? Ha nem lenne igazam, észre se vennétek a válaszomat.
2013. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, te tulajdonképpen minek tetted fel ezt a kérdést, mikor (a válaszaidból ítélve) már régen eldöntötted hogy mit fogsz tenni? Önigazolásra vágytál?
2013. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Nem,csak arra voltam kíváncsi,hogy szerintetek mi a helyes megoldás..Semmi több..se szánalomra,se vigasztalásra,se együttérzésre nem vártam!
2013. ápr. 16. 16:05
 37/47 A kérdező kommentje:

Szerintem meg te vagy mindenki közül a leghülyébb.

Te kezdtél el lázadni..Már alig írnak a válaszodra kérdést,és itt osztod az észt.

Mi az,hogy ˝retkes˝temető? Nem tanítottak meg rendesen beszélni?!

2013. ápr. 16. 16:07
 38/47 Bence_ ***** válasza:
87%

Érzelmi kérdésekre nincs helyes válasz.

Olyan van, hogy átlagban mi történik.

Neked kell eldöntened, hogy éreznéd jobban magad.

Látod elég szélsőséges a vélemény paletta.

2013. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 Bence_ ***** válasza:
82%

"Miért akarjátok ezt a szegény árvát hülyeségre rábeszélni?"

No comment!:)

2013. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Bence_ ***** válasza:
93%

Lepontozó lelkével lehet némi bibi.

Jó lenne ha elmenne vele orvoshoz.

2013. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!