Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek el anyukám halálának...

Menjek el anyukám halálának évfordulóján sportnapra?

Figyelt kérdés

Szerdán lesz az iskolánkban sportnap..Pont akkor lesz,hogy anyukám meghalt 1 éve.

Nem tudom,hogy menjek-e iskolába aznap..mert nem szeretnék lemaradni a jó,vicces eseményekről,meg nem is akarok otthon bőgőrohamot kapni.

De azért úgy érzem mégis otthon kellene maradnom,mert nem lenne fer aznap nevetgélni,meg hülyéskedni,meg kitudja mikor jut eszembe,és akkor elkezdenék ott sírni...

Ti,hogy döntenétek?

17/L


2013. ápr. 16. 14:50
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
45%

Nálam nem "kell" vagy nem kell alapon működött. Amennyire lehetett szerintem feldolgoztam. Nagymamám még ma is feketében jár, megtartotta "tisztességesen" a gyászévet, mégsem tudja magát jobban túltenni a történteken mint bárki a családban.


A pontozást meg nem értem.. Nem a saját százalékom miatt aggódom, csak annyira elkeserítő hogy ilyen emberek vannak a világon. És tuti nem érte őket semmi hasonló, mert akkor nem pontoznának orrba-szájba, ha saját problémájuk lenne. De még csak saját életük sem lehet. Szánalom.

2013. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező még nem mondta, hogy kinek ad igazat. Te viszont osztod az eszet, és kijelented, hogy a te igazságod az egyetlen.

A kérdező majd eldönti, hogy kinek fogadja el a válaszát. Nem ugrottunk neked, pusztán megmosolyogjuk a merevséged. :)

2013. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
56%
Igen menj el,még ha tragikus is ami történt az életnek mennie kell tovább.
2013. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
20%

Anyád csinálja idióta módon a dolgait...

Nem mindenki éli az életét másoknak megfelelve, mint te.

2013. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a 22. születésnapomon halt meg édesanyám,először nem volt könnyű ünnepelnem ,de aztán az életnek mennie kellett tovább.
2013. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
80%

"Ha így nekemugrotok, akkor azt jelenti igazam van."


Levezetnéd ezt logikailag?

2013. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!Szerintem is elmegyek..Anya tényleg nem örülne annak,ha itthon sírnék.:)

Ja,és nem adok neked igazat.Nagy baromság szerintem,amit írtál.Mi az,hogy örökre velem lesz a gyász,ha nem gyászolom tisztességesen? A gyászom így is-úgyis örökre velem lesz..Mégis ezt hogy képzeled el?Hogy ha 1 éven keresztül végig siratod,meg feketébe jársz,stb. Akkor utána már nem lesz ott a fájdalom,meg minden? Badarság!

De nem ítéllek el,mindenki másban hisz,te ebben,én másban.:)

2013. ápr. 16. 15:35
 28/47 anonim ***** válasza:
89%
Jó a döntés, kicsi lány. Érezd jól magad!
2013. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 Bence_ ***** válasza:
89%

Lepontozókat nem értem.

Jobb lenne ha azt pontozná fel akivel egyet ért.


"Ha így nekemugrotok, akkor azt jelenti igazam van"

Ha besétálsz egy ovis csoportba egy vödör napalmal és azt ordítozod, hogy szabadságot a píréz felkelőknek.

Akkor biztos azért esne neked minden épeszű ember mert igazad van?

2013. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
3%
Te döntésed. Én szóltam előre. Jussanak majd eszedbe szavaim, mikor a sportnap kellős közepén rádjön a bőgés és utálni fogod magad, hogy arra sem vetted a fáradtságot, hogy ÉDESanyád, aki megszült, szoptatott, évekig nevelt, halálának első és utolsó egyéves évfordulóján kimenj a temetőbe. Talán nem kéne a bugrisokra hallgatnod, akik mindig többen vannak, ennél a kérdésnél meg pláne.
2013. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!