Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért nem veszi...

Anyukám miért nem veszi észre, hogy nekem ez fáj?

Figyelt kérdés

Anyum új munkabeosztásban dolgozik hétfőn kedden és szerdán nem dolgozik csak csütörtökön pénteken és szombaton.

Ezért nekem kell főznöm szombaton.(A legegyszerűbbet, sült hús,rizs).De anyukám sose eszik belőle hanem mindig olyanokkal jön,hogy neki fáj a gyomra,nem akar enni,meg,hogy már evett.Pedig tudom,hogy,mert az arcáról lehet leolvasni azt,hogy már marha éhes.Amikor szombaton nem érek rá akkor meg ki van akadva,hogy a bolti kaját hoztam.De nekem nagyon fáj,hogy hazudozik nekem.Inkább mondja meg,hogy nem akar enni abból amit főztem.De neki miért nem esik le,hogy nekem ez marha rosszul esik.Pedig a tesóm szerint csak úgy süt az arcomról ilyenkor a bánat...


2013. ápr. 21. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Ha még egyszer nyavalyog a bolti kaja miatt, nyugodtan mondd meg neki, hogy, amikor főzöl sosem eszik belőle, úgyhogy felesleges pénzkidobás és időpazarlás.

Te fáradsz vele, hogy neki jó legyen ő meg folyton kifogásokat talál, ahelyett, hogy örülne, hogy nem neki kell még ezzel is foglalkoznia.


Akkor mondja meg, mit főzz vagy azt, hogy nem szereti, amit csinálsz de ne csináljon bolondot belőled és ne te legyél a hibás ha valami nem tetszik neki. Legyen már egy kicsit konkrétabb.


Vannak olyan anyukák, akiknek semmi sem jó bármit csinál a gyerek.


Csak egyet tudsz tenni! Határozottan a sarkadra állsz és elmondod a véleményed.

Macerálni csak azt lehet, aki hagyja magát. Saját tapasztalat.

Én is megharcoltam az igazamért az anyámmal.

2013. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Ha annyiszor panaszkodik gyomorfájásra, ajánld fel neki, hogy elkíséred orvoshoz... ;)
2013. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 intrepid ***** válasza:
Tesód mit mond? Jó a kaja amit főzöl? Ha igen, akkor eszi, - nem eszi, nem kap mást.
2013. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ha kiadta hogy Neked kell főzni szombaton, akkor miért nem eszik belőle? Minek főzet Veled?
2013. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!