Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel találkozgatunk egy hónapja. Most vettem észre hogy olyan mint az anyukám, és ez nekem nem tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 19:29
 1/8 anonim válasza:
Kinézete, tulajdonságai? Negatív értelemben?
2012. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a tulajdonságai. nem negatív értelemben, csak ha csókolózok vele nem akarok az anyukámra gondolni.
2012. máj. 13. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
plasztikai műtét? mármint anyádnak...
2012. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondom hogy a tulajdonságai hasonlóak. nem a külseje
2012. máj. 13. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:

nem kell közben anyádra gondolnod, egyébként sok fiú az anyjára hasonló lányokat kedveli... még ha nem is tudatosan őket keresi.. a lényeg hogy vonatkoztass el a dologtól hiszen ő mégsem az anyád!

remélem tudtam segíteni

2012. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi bambusz :)
2012. máj. 13. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez valami tudat alatti dolog lehet. Talán amiatt szakítanál vele, ami miatt megkedvelted? Gondold át mégegyszer, ha jól megvagytok, ne rontsd el!
2012. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez olyasmi mint a lányok az apjukhoz hasonló pasit választanak nincs ebben semmi különös
2012. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!