Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnád, hogy a férjed...

Támogatnád, hogy a férjed elkezdje motorozni tanítani a 4 éves kisfiatokat?

Figyelt kérdés

Most vett a gyereknek egy 50 köbcentis KTM krosszmotort aztán elkezdte motorozni tanítani.

Ti támogatnátok ezt? Vagy még túl korainak tartanátok?


2013. ápr. 21. 14:29
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
62%
Én semiképpen sem. Először talán tanuljon meg biciklizni a gyerek.
2013. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
62%
Nem támogatnám egyáltalán. Én falun éltem sokáig, egyszerűen már annak a látványától is kiráz a hideg, hogy ilyen kicsik motorral száguldoznak. Akadt nálunk is bőven, de szerintem én jobban aggódtam a gyerekek épségéért, mint a kedves szüleik. Sima mezei biciklin is olyat tudnak néha produkálni, hogy a hajam égnek áll, nem hogy valami erősebben.
2013. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
45%

4 évesen igen.Unokaöcsém 5 elmúlt kapott rendes védöfelszerelést gyerek benzinesmotort,és az apjával együtt motoroztak a pályán.

Igaz ö pici korától rajong a motorokért..

2013. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon bírtam volna 4 éves koromban a helyzetet. De talán inkább bringázni kellene tanítani. Vagy abban már profi?
2013. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
30%

hát én is kiakadnék az biztos!


egyébként mi városban lakunk,és a szomszédunk is vett annó a fiának egy ilyet,de ő "már" 8 éves volt.


nem értem miért gondolod,hogy csak falun történnek ilyen dolgok..

2013. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
62%
Ha bringán van egyensúlyérzéke simán.
2013. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
71%
Igen!:-) Engem lovagolni kezdtek el tanítani 3,5 évesen. :)
2013. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
58%
Ha tud biciklizni, akkor miért ne? Az már más kérdés, hogy minden nap gyomoridegem lenne az aggódástól.
2013. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2013. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
41%

Hát de gyerekmotort? Mert a felnőtt motort fel sem éri a lába. Barátomnak is volt kis motorja és ő is a kert végében 5-6 órákat képes volt körbe-körbe menni vele. Nagyon élvezte, de párszor elesett. Fiatalon még annyira nem fáj, bár neki eltört ez-az. Viszont ez hatalmas előny arra, hogy később jobban fog tudni vezetni, nem csak motort, hanem bármit.


Bár hozzáteszem, én nem motorral tanítanám a gyereket, hanem csinálnék neki egy kis gokartot. Nem biztos hogy örülnék ha felnőtt korában motorozna, mert egy 1500-as kawasakival kinyírja magát.


Melyik a reálisabb, hogy autót fog vezetni később? vagy motort? Az autó azért valamivel biztonságosabb.

2013. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!