Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnál ha egy látásból...

Mit reagálnál ha egy látásból ismert ember, odamenne és átölelne?

Figyelt kérdés

[link]


:) Ha csak látásból ismered,vagy pl: egy helységben dolgoztok,vagy 1-1 órátok együtt van,és odamenne és megölelne. Nem szólna semmit,csak közelítene:D


2013. ápr. 21. 17:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha közelít, és látom, hogy nem áll meg, akkor hátrálok, és eltolom a karját.
2013. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként miért linkelted be a képet, mind tudjuk, hogy mi az az ölelés.
2013. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%

Én nem szeretek idegen emberekkel testi kontaktust létesíteni, semmilyen formában. A villamoson is rosszul vagyok ha hozzám dörgölőznek. Ilyen vagyok.

Nem engedném, hogy megöleljen.

2013. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg eltolnám magamtól. Nem szeretem ha idegenek fogdosnak.
2013. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%

Hagynám, hogy átöleljen, és visszaölelném.

Megvárom, míg elmondja, mi a baja. Nem kellenek mindenhol szavak. Néha elég egy mozdulat.

2013. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt hinném, hogy ki akar rabolni.
2013. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Látásból ismerem, egy helyiségben dolgozunk..Nem idegen!

Látszik, hogy falun élek..:)))

2013. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:

Az emberek nagy része utálja az embereket, rizikós a dolog. :D De ha nekem is szimpatikus ember csinálná engem aztán nem zavarna:P


https://www.youtube.com/watch?v=wJfYAJJYMqg

2013. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

helyiség. a helység az települést/várost jelent.


nos, nem biztos, h kitörő örömmel fogadnám, bár ez függ az iránta érzett szimpátiámtól. vannak emberek, akiket szívesen megölelek, míg mások taszítanak.


20 évesen simán nyomtuk a Szigeten a free hugsot a barátnőimmel, és abszolút pozitív emlékeim vannak róla, viszont azóta eltelt 5 év, és elég sokat változtam.

2013. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Egyébként miért linkelted be a képet, mind tudjuk, hogy mi az az ölelés.'

ehhez a képhez szerettem volna szöveget írni,aztán elmaradt,csak betoltam a képet, aztán így jött ki. Az ölelésről meg,hogy nem ez a pedofil segged fogom,melled nézem ölelés,hanem ez a 'mindenkit szeretek' feeling.

Én ismerek így környezetbe embereket, akiktől csak úgy jól esne egy ölelés,csak úgy...:) Nem kell,hogy érezzek többet,nem kell semmi,csak egy ölelés,persze igen függ,hogy ki az,de van sok olyan ember,akit nem löknék el ha megölelne.

Mert ahogy valaki mondta,ebben a mozdulatban van minden benne. =)

2013. ápr. 21. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!