Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sikeres ismert ember hogyan...

Sikeres ismert ember hogyan lehet valaki?

Figyelt kérdés
A kérdést úgy értem:hogy jó érzés lenne menni az utcán úgy hogy azért elég sokan ismernek.de mivel lehetne feltörni?énekes?színész?műsorvezető?sportoló?ezek mind olyan dolgok ahova nehéz bekerülni,vagy szerencsével jár.sok castingon jártam már és semmi eredménye nem volt!tudtok valamit ajánlani? az a baj amíg az ember nem tudja miben lehet sikeres úgy nehéz pedig már 23 vagyok..
2013. jan. 4. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdezd Kiszel Tüncit és fekete pákót.
2013. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platinateknős ***** válasza:
Miben vagy tehetséges? Akármiben, ha abban kiemelkedően tehetséges vagy, próbálj azzal kitűnni. Vagy találj fel valamit. Élj túl valamit. Állíts fel rekordokat, Írj levelet az RTL klubnak mint az az éhező gyerek.
2013. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A "sikeres" és az "ismert" nem mindig járnak kéz a kézben. Előszöris gondold át, mi számodra a siker! Aztán tedd fel a kérdést, hogy miért akarsz ismert lenni, mi a célod vele, mi lenne benne a jó, mi lenne hátrány.

Egy-egy híres ember között azért ég és föld a távolság, van aki kemény munkával, van aki a hülyeségeivel "tör fel" (utóbbira ld. bikicsunáj). Az előbbivel általában egyre előrébb jut az ember, az utóbbival eltűnik.

Az lesz híres, aki valamiben különleges, olyat alkot, amit más nem, akire az emberek felnézhetnek; valamiben hasonlítani szeretnének rá.

A kérdésre válaszolva sikeres és ismert ember úgy lehet valaki, ha jó a munkamorálja, kreatív, szilárd az identitása, fejlett a jelleme, és megtalálja azt a csatornát, amin keresztül el tudja érni az embereket. A jó kapcsolatok itt nagyon lényegesek. ;)

Remélem tudtam segíteni. :)

2013. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!