Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családosok, köze lehetett a...

Családosok, köze lehetett a kisfiú halálához, hogy fényevők hivatalos oldalát megszüntették?

Figyelt kérdés

az egyik "cathed" linknél még láttam, hogy április 14-én volt frissités. Szerintetek törölték, a rendőrség törölte, mert köze lehetett a kisfiú halálához ennek az oldalnak?


Bocsánat, hogy itt tettem fel a kérdésemet, csak az ezotéria menűpontban már nem mertem...


2013. ápr. 22. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
A fiam 1,5 éves koráig nem volt hajlandó mást enni csak anyatejet! Már mindent kipróbáltam, aztán elválasztottam. Utána már mindent megevett. Az anyatejtől volt 1,5 évesen 12 kg. Nem 4 kg. Majd kicsattant az egészségtől!!!
2013. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én most azt olvastam valahol, hogy Lagzi Lajcsi is volt olyan hülye, hogy bedőlt ennek a marhaságnak, valami fényevő guru kezelte, akinek állítólag köze volt az agárdi családhoz és azóta a "mester" felszívódott Egy védőnőt láttam nyilatkozni az esetről és azt mondta, hogy kizárt, hogy anyatejet kapott szegény gyerek, mert akkor nem lett volna csak 4,5 kiló. Van a fényevőknél egy 21 napos beavatásszerű valami, lehet, ennek vetették alá a gyereket. Nagyon felháborító az eset, mivel szemmel láthatóan anyuka és apuka saját magán nem gyakorolta a fényevést. nem tudom megérteni, hogy emberek hogyan képesek ilyen ostobaságot elhinni, hogy képesek táplálék nélkül élni. És a nagyszülőket sem értem, egyikükben sem volt annyi emberség, hogy időben mentőt hívjanak? Ennyi felnőtt között hogy fordulhat ilyen elő? Nővér vagyok belgyógyászaton és el tudom képzelni mennyit szenvedhetett szegényke, a végén biztosan folyamatosan rosszul volt és fel sem tudott már kelni. Ezt sem vették észre? Egyébként az ügyvéd sietett gyorsan tagadni a fényevést, ugyanis az szándékos gyilkosságnak minősül, amiért életfogyt is járhat, mivel ha valakinek nem adnak enni, ott számítani lehet arra, hogy belehal. Ezek a szívtelen dögök gondolom majd azt fogják mondani, ők csak jót akartak és mindent megtettek. Azt sem értem, hogy állítólag a védőnő többször jelentette a gyermekjóléti szolgálat felé, hogy nem engedik be, mégsem történt semmi. Le merem fogadni, hogy nem fognak senkit felelősségre vonni, mint ahogy eddig sem. Nem az első eset, hogy éhen halt kisgyerek, vagy csecsemő, mégsem hallottam még olyanról, hogy hibás lett volna a védőnő, gyerekorvos, gyámügyes stb... Csak azt nem értem, hogy akkor minek van az egész rendszer, hisz itt is írkálhatta a védőnő a jelentéseket, valószínűleg valaki, akinek dolga lett volna utánajárni, berakta egy fiókba, miközben a kisfiú magányosan szenvedett, haldoklott. És ez a valaki holnap is ott fog dolgozni.
2013. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy látszik, nem is olyan ritkaság ez...

Itt egy francia eset:

[link]

2013. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Igen, az emberek egyre hülyébbek. Beleolvasgattam a fényevő oldalba és egy üzenőfalon egy anya azt bizonygatja, milyen ostobák is azok, akik adnak húst a gyerekeiknek, mert ő bizony nem ad és az óvodába is külön viszi nekik az ételt, mert egyébként hullamérgezést, vagy mit kaphatnak.Persze mindenki más hülye, aki ellent mond neki. És megteheti, sajnos. A gyerekek nagyon ki vannak szolgáltatva a szülőknek. Pedig a gyerek nem a szülők tulajdona, akivel kedvükre kísérletezgethetnek. Az interneten is folyamatosan megy a paráztatás, pl a védőoltásokkal kapcsolatosan. A múltkor egy ismerősöm, aki mostanában szült, azzal állt elő, hogy nem érti mért kell beoltani a gyereket TBC ellen, mert olvasta valahol, hogy mennyire káros az oltás. Én azt az embert, aki a kismamákat a TBC elleni oltással ijesztgeti, bezárnám 2 hétre egy tüdőszanatóriumba, TBC-sek közé és döntse el, mi a káros. Én egyébként az agárdi esetben még azt sem értem, hogy mi az, hogy le lehet mondani a védőnőt, akkor mi értelme van?
2013. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Régi kérdés már ugyan,de remélem ez a nö is így fog éhenpusztulni!
2016. nov. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!