Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két és fél hónapos kisfiú...

Két és fél hónapos kisfiú anyukája vagyok. Ugy áll a helyzet, hogy az apuka fogta magát és egy veszekedés után lelépett. Összeházasodva nem vagyunk, tartok tőle, hogy akarja majd a babát, milyen esélyei vannak velem szemben?

Figyelt kérdés
Hárman költöztünk az én szüleimhez,mert a baba nem volt tervezve, ezért nem is volt hova külön költöznünk. Az apával azon vesztünk össze, hogy én őt védtem a szüleimmel szemben. Nálunk adottak a körülmények a baba neveléséhez, anyámék gondoskodók, tiszták a körülmények. EZ náluk nem áll fenn. Van esély ara, hogy elvegyék tőlem a kisfiam?

2013. márc. 18. 08:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
14%

Arra vigyázz, hogy el ne rabolja, mert akinél a gyerek van és aki nevelni kezdi a per elnyúlása miatt általában annál is marad.

Túl kicsi a gyereked ebben a korban még az apának is ítélhetik.

Ha lenne legalább papíron 4 órás állásod, akkor nagyon kicsi tulajdonképpen semmi esélye nem lenne. A gyerekedet sürgősen jelentsétek be állandó lakosnak a szüleidhez, ha neked saját lakásod nincsen.

És persze saját magadat is jelentsd be oda.

A bíróságon jó lesz felhozni, hogy a szüleiddel laksz és ők is rendezettek, támogatnak, nem hagytak el mint az apa.

2013. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
25%
Semmi esélye sincs, hogy elvegye tőled. Ne aggódj! Gondozd szeresd, nevelgesd!
2013. márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
31%

Első vagyok esetleg kezdeményezzétek már most, hogy kizárólagos szülői felügyeleti jogot kapj. Persze ha van pénzeetek a perre. Nem ismerem a volt párodat, lehet, hogy a végén nem kell majd neki a gyerek egyáltalán.

Az eljárás nagyon hosszú, nagyon vigyázz, hogy a gyerek minden körülmények között nálad legyen és maradjon. Sokan iyenkor ismeretlen helyre szoktak költözni, főleg, ha a gyerek elrablásának veszélye fennáll.

2013. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
39%
Add be azonnal a gyermekelhelyezesi kérelmet. 50-50 százalék esélye van mindkettotoknek.
2013. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
91%
Két-és fél hónapos babát hogyan ítélnének már a lelépő apának?! Az édesanyánál van a helye pláne, hogy a szüleinél rendezett körülmények és szeretet veszi kürül. Miért is kellene 4 órás munka egy pici baba mellett???
2013. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
18%

Nem értek egyet azzal, hogy a gyereknek az anyja mellett a helye, általában be is bizonyosodik, hogy nem így van.

Olyan perekben, ahol nincs megegyezés bizony mindkettőnek ugyanannyi esélye van.

2013. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
69%

csak egy kérdés

2.5 hónapos jó esetben szoptatott babát mikor ítélnének egy apának??????


pláne ha a kérdező a szüleivel lakik normális körülmények között

a gyereket 3 éves koráig csak a te felügyeleted mellet láthatja (ha akarja)


nyugi

menj be és ad be a gyermekelhelyezési kérelmet 100% esélyed van h nálad marad a gyerek + megítélik a gyt-t is

2013. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
35%

Miért ne ítélnék az apjának????


Én már láttam erre példát. Jobb körülményeket tudott neki biztosítani.

2013. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
24%

csak egy kérdés

2.5 hónapos jó esetben szoptatott babát mikor ítélnének egy apának??????


Abban a pillanatban, amikor kiderül, hogy az apánal jobb helye van. Pl van saját lakása, biztos munkahelye, normals végzettsége. Esélyesebb, mint az anya, ha pl egy 18 eves kislányról beszélünk, akinek épphogy megvan az érettségije, munkája sosem volt es a szülőknel lakik. A szoptatás meg ilyenkor senkit nem érdekel.

2013. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
84%
ma 09:21 De ez nem az az eset. Írta a kérdező is, hogy az apánál nem tiszták a körülmények.
2013. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!