Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van folyton az anyámna...

Mi baja van folyton az anyámnak? Már nem tudom kezelni.

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, van egy családi vállalkozásunk, én is itt dolgozom, és mivel itthon van a székhelyünk és az irodánk sok időt töltök itthon, anyám háztartásbeli.

Én intézem a céges ügyeket, az irodai munkákat, gépen amit kell stb.


De anyámat már esküszöm nem bírom elviselni...egész álló nap mondja magáét, mindegy hogy reagálok-e vagy sem folyton morog.

Mindig jön az itthoni munkákkal, holott felporszívózok, takarítok, elmosogatok stb. Ha segíteni akarok neki azt mondja "Nemkell, ezt én egyedül szeretem csinálni" utána meg leszól, hogy lusta vagyok, és sosem segítek semmit.

Hát ki érti ezt?

Mindig talál valamit, amivel belém köthet, ha mellettem ül a kocsiban leszólja a vezetési, a parkolási stílusomat.

Ha valahova tolatva akarok beállni leszól, hogy "Mit játszod az eszed? erre nincs időnk, sietni kéne, nem parkolgatással kéne húzni az időt" stb

Ma azzal nyaggatott hogy jaj a téli lábbeliket el kell rakni az amugy hatalmas előszobánkból, volt komoly 2(!!!) pár lábbelim, ezen volt kiakadva... amikor átjön barátom előtte is szíd, multkor felajánlottam, hogy szívesen megsütöm a palacsintát (itt volt barátom) hogy ne anyámnak kelljen, erre lefikáz a barátom előtt, hogy én még arra se vagyok képes, mert sületlen vagy épp megég.

Másnap meg szabályosan hisztizett, hogy "te kitalálod, hogy palacsintát ennél, és nekem kell ott állnom mellette... mert minden rám marad"

Istenem, esküszöm unom, már előre félek, ha ma átjön barátom ismét leéget előtte, vagy leszól, hogy "Egyél csak, hízzál, így is nagy í s*gged" hozzáteszem: tudja, hogy kevés az önbizalmam, és emiatt már vesztem össze barátommal, plusz amugy tök normális a testalkatom.


Mivan vele???


2013. ápr. 24. 13:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

már 2éve cigizem, nem dicsekszem vele, előtte nem is gyújtok rá, de a saját pénzemből veszem meg.

És egyfolytában, a semmiből előhozva is ezzel szíd, ciki vagy sem, én nekem így jó és kész. miért nem lehet errőla témáról leszállni, barátomnak is mondja, hogy ez zavaró, barátom mondta, hogy őt nem zavarja, erre anyám leszólta, hogy "Ja nem mersz ellent mondani, mert papucs vagy" meg ilyen duma...

Hát mivan vele??? :O

2013. ápr. 24. 13:05
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen volt anyukád?Mennyi idős?Lehet csak klimaxol!Az enyém is ilyen volt akkor.Huuuu ne tudd meg mi milyen köröket futottunk le akkor:-)
2013. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

52 éves.

Hát én nemtudom mivan vele, de amikor ő a hibás a balhéban és itt van valaki, akkor panaszkodik, hogy miattam vitatkozunk, mert idézem "nagy a pofám" és nem lehet velem bírni... mire jó ez a színjáték?

2013. ápr. 24. 13:08
 4/17 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ilyen volt a te korodban, aztán elköltöztem és ma már szinte tökéletes a viszonyunk. Talán a természet így rendezi el, hogy a fiókák kirepüljenek a biztonságos fészekből.
2013. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is így álltam anno hozzá,hogy ez színjáték.De be kellett látnom nem az.Rosszabb ez mint a kamaszkor.De most komolyan!

Anyámnál 2 év volt ez míg ilyen volt.Iszonyat.De aztán minden vissza állt majdnem a rendes kerékvágásba.Próbálj vele beszélgetni.

2013. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
persze, énis szeretenék elköltözni, de egyenlőre az anyagiak nem teszik lehetővé, és a házunk hatalmas, bőven elférek itt... szóval nem nyomorgunk... de áhhh, megőrülök.
2013. ápr. 24. 13:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem egyszerű, és ez az ára az ingyen lakhatásnak. Én is egy nagy házból mentem egy romos albérletbe, de ezerszer jobb volt, mint az állandóan balhézó anyámmal.
2013. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megértelek hidd el.De legyél vele türelmes.Ő is kibírta veled a kamaszkorod,akkor te is bírd ki vele valahogy a klimaxot!:-)
2013. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
klimax
2013. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

fúúú várjatok, ezen most totál kiakadtam... már meg is hazudtol! hát ez mindennek a teteje :OOO

Azon vitázik velem, hogy tegnap az udvaron hagytam egy kendőt, és azt ő hozta fel, én őt ne nézzem hülyének.

mondom, de "hogy hoztad volna fel te? hát tisztán emlékszem rá, hogy bár felvettem a földről letetted a lenti nyugágyra" erre letagadja, hogy én hazudok :O MOST EZ KOMOLY, HOGY ENNYIRE HÜLYÉNEK NÉZ???? szemét vagyok vagy sem, esküszöm megtépném

2013. ápr. 24. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!