Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halálosan gyűlölöm az anyámnak...

Halálosan gyűlölöm az anyámnak nevezett senkit, apámat kisajátitja és tudom hogy utál minket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyukám kiskoromban meghalt, apám összejött egy nővel akit utálok de az öcsém is. Jópofizott először csak kár hogy engem nem tudott meghatni. Nem azzal van bajom hogy új nő mg minden csak folyton hibáztat mindenért amikor meg apám ott van a kisfia vagyok. Szokott kiabálni velem néha. Múltkor megrángattam mert a tesómnak suliban jogtalanul firkáltak be valamit ez meg pofon vágta. Most komolyan hogy jön ő ehhez? Utána amikor apám haza jött az asszony elmondta neki és elkezdett leszidni apám meg csak helyeselt. Elegem van apámból is hogy mióta itt van ez a nő le se szar minket. Mi meg tesómmal mindig azon gondolkozunk hogy hogyan lehetne ezt megoldani. Azt hozzá teszem hogy apám egyszer nevelő szülőkhöz akart adni de meggondolta magát. Amint 18 leszek elköltözök és az öcsémet viszem magammal. Majd valahol csak találok valami lakás félét. Aztán ha ezek meghalnak se nyitom rájuk az ajtót. Apámon még gondolkozom. Ebben a házban mindenki utálja a másikat...
2013. márc. 18. 18:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja meg egyszer volt egy olyan is hogy anyám még a születésem előtt írt egy füzetbe dolgokat ez a nyomorék meg kidobta. Azt mondta hogy azt hitte hogy valami régi füzet ami már nem kell. Azt hozzá tenném hogy nekem készült és az egyik fiókomban volt. Tudta hogy az mennyit jelent nekem. Apám persze azt mondta, hogy semmi baj.
2013. márc. 18. 18:29
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
szabadulj meg a banyától, állj rajta bosszút mindenért
2013. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 tetris ***** válasza:
91%

Ha jól vettem ki, akkor ez a nő már évek óta veletek él. Próbál valahogy anyaként helyt állni, de a jelek szerint nem nagyon sikerül neki. Sajnálom apátokat, aki két tűz közé került. Bizonyára nagyon szeret benneteket, de valszeg ezt a némbert is szereti. Ha pedig így van, akkor számotokra csak egy megoldás van. El kell fogadnotok, hogy ő is van!!! Mint ahogy neki is el kell fogadnia, hogy ti is vagytok!!!

Ocsmány dolog volt tőle, hogy kidobta azt a füzetet, ami számodra olyan kedves emlék volt. Ez megbocsájthatatlan. Ehhez nem volt joga. Főleg, hogy a te fiókodban volt.

Azt ennek ellenére is el kell ismerned, hogy ő megpróbált először kedves lenni hozzátok. Amit te jópofizásként értelmeztél, az neki egy kegyetlenül nehéz szitu volt, hiszen valahogy szerette volna elfogadtatni magát veletek. Hidd el, ő is látja, hogy ez nem sikerült. Ezért egy elkeseredettebb, és ezért lehet az, hogy már nem képes anyukaként viselkedni.

Tudom, hogy most sokat kérek, de szerintem meg kellene próbálni valahogy közeledni felé, bármilyen nehéz is most ez. Őt is nagyon meghatná, ha azt látná, hogy kap egy pár szál virágot anyák napjára. Mindjárt máshogy állna hozzátok. Ha nem ellenségként látna benneteket, hanem családtagokként, akkor elviselhetőbb lenne neki is, és nektek is a helyzet. Édesapátok is sokkal boldogabb lenne, ha a számára legfontosabb személyek jobban kijönnének egymással.

Ne dédelgesd magadban tovább a haragot, és a keserűséget. Legyél most te az okos, és tedd meg felé az első lépést. Aztán meglátod, hogy reagál.

Apukádra meg végképp ne haragudj, hiszen ő csak egy teljes, boldog családot akar!

2013. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De én hamarabb veszek a temetésére virágot mint ANYÁK napjára! Elhiszem hogy apám csak boldog akar(t) lenni de pont egy ilyennel? Nem hiszem el hogy nem talált magának jobbat. Annyi jófej nő él egyedül de neki pont ez kellett. Sajnálom apámat de ő nem akarja észre venni hogy mi történik körülötte. Régen olyan rendes volt most meg sose hallgat meg minket, esetleg ha mégis akkor sose áll mellénk. Nekünk elegünk van ebből. Boldogabbak lennénk nő nélkül.

2013. márc. 18. 18:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A kiabálásokból vegyél fel párat a mobilodra, utána pedig beszélgess erről apukáddal, mondd el a véleményed és mutasd meg neki a felvételeidet. Sajnálom a füzetedet, nekem is van egy ilyen (és a bátyámnak is), agyoncsapnám azt, aki kidobja. :( 25N
2013. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Beszélgess el apukáddal erről. Kérdezd meg, miért ragaszkodik hozzá? És legyél nyugodt, végig. Úgy elérhetsz valamit.
2013. márc. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Annyiszor próbáltam már beszélni vele de persze hogy én vagyok a hülye. Nem is ő. Utána meg csodálkozik ha alig vagyok itthon és semmit nem akarok csinálni velük, olyankor próbálkozik apám meg beszélgetni akar, amikor elmondom neki hogy mivan végig se hallgat. Idióta az is. Egyébként meg rájöttem hogy egy qva türelmes ember vagyok. De hidd el nekem se sok kellett ahhoz hogy megöljem a füzet miatt.
2013. márc. 20. 19:13
 8/16 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy duhös vagy, semmi bocsanata nincs arra , amiert eldobta a fuzetet.

Gondolj arra, hogy anyukad mit szeretett volna: azt hogy te boldog légy es ne bosszankodj a fuzet miatt, ha mar igy alakult, es elj sikeres eletet igy is hogy ö meghalt. Biztos szomoru lenne, ha latna most milyen duhös es ketsegbeesett vagy.

Muszaj megtalald a kiutat a helyzetböl, tanulj, dolgozz, hogy mihamarabb elköltözhess, mert sajnos szerintem a helyzet rosszabbodni fog, föleg ha lesz közös gyerek is!

Az a nö befurakodott mint egy virus, es rahuzta a nemi szervét az apad fejére. Apad elvakult lett.

De apukad nem egy artatlan gyerek, akit elcsabitott a rossz boszorka, apad szemet huny a nö tettei

2013. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Folytatas: a nö tettei felett, tehat ugyanolyan hibas, mint a nö, sajnos ilyenek a ferfiak, keves a gerinces köztuk, talalnak egy lukat es megalkusznak.

Tanacsom: ne bosszankodj, anyukad biztos azt uzente, hogy légy boldog es vigyazz magadra es ne hagyd hogy egy rossz ember vagy nemtörödöm apa es az emiatt erzett duh tönkretegye az eleted!

2013. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!