Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint szükség...

Véleményetek szerint szükség van arra, hogy egy pár kettesben, gyerekek nélkül is töltsön együtt "minőségi" időt?

Figyelt kérdés
Lassan három éve élek együtt a párommal, mindketten elváltunk. Az én két lányom már szinte felnőtt, több időt töltenek a barátaikkal, az Ő kislánya még csak 8 éves, kéthetente tölt velünk egy hétvégét. Imádni való, okos,kedves lány, amikor velünk van, körülötte forog világ és ez így is van rendjén. A problémám az, hogy a párom szerint ez elég. Nincs szükség arra, hogy ezen alkalmakon kívül kettesben menjünk kirándulni, moziba, bárhová. Sajnos nem tudom meggyőzni arról, hogy nem minden pénz kérdése, mert Ő azzal érvel, hogy amikor nem lehet vele a kislánya, akkor azt az időt igyekszik munkával tölteni, hogy a kis tündér álmait valóra válthassa, finanszírozhassa. Valóban be kell érni ennyivel? Tényleg csak én akarok túl sokat?
2013. ápr. 25. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Kell kettesben a program,anélkül unalmas.


De kislány csak 14-ből 2 napot van veletek.

Mit csináltok a 10 munkanapon és a 2 hétvégi teljes napon?

2013. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
#1, nyilván a bíróság ennyi láthatást ítélt oda az apukának..
2013. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Tehát két hetente hétvégén ott van a kislány, akkor hármasban vagytok. A másik hétvégén meg dolgozik? Vagy hogy van ez? Vállalkozó? Amúgy elég bántó, nekem rosszul esne, hogy úgy érzi, nekem nincs szükségem a törődésre.
2013. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szükség van rá, de ez teljesen mindegy. Az számít, hogy a párod mit gondol. A jelek szerint pedig számára a kislánya fontosabb.
2013. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Először nem értettem a kérdést, aztán felfogtam:) A párom is elvált. Nálunk úgy van hogy egy hetet nálunk van a gyerek, egyet az anyukájánál. Mikor az adott félnél van akkor általában mindenhová jön velünk. De volt már olyan, hogy mi is anyósomra, vagy éppen anyukámra, tesómra bíztuk egy estét, vagy az anyukájánál volt, mert úgy jött ki a lépés, hogy mennünk "kellett" valahova.

Amikor az anyukájánál van mi általában akkor vagyunk "szabadok" - ezt nem azért mondom, mert nem szeretném ha itt van, mert nem erről van szó. De ha nincs itt akkor jövünk-megyünk barátokkal,elmegyünk vacsizni, beülünk valahova vagy szimplán sétálgatunk. Persze ha itt van a gyerek akkor sem élünk remete életmódot, de azért más az ha mindig rajta kell legyen az egyik szemünknek.

Ha lesz közös gyerekünk akkor is fogunk kettesben lenni. Persze nem ennyit.

2013. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A helyzet az, hogy mindketten dolgozunk, napi 9-10 órát is. Amikor nincs velünk a kislány, akkor ő hétvégén is vállal túlórát, legalább egy napot, hét közben váltott műszakban dolgozunk, háromhetente vagyunk otthon csak együtt délutánonként. Abból két nap edzés, a vasárnap pedig a bajnoki mérkőzésé. Gyerekkora óta focizik, ebből nem hajlandó engedni. nem is kérem, de néha (havonta-kéthavonta) kell, hogy legyen egy nap, ami csak a miénk. Erről nem tudom meggyőzni.
2013. ápr. 25. 14:07
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Arra gondoltál már, miért elvált? Lehet ez is közre játszott.
2013. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha neki erre nincs igénye, hogy ketten is legyetek, akkor mi mondhatjuk, hogy no de nálunk is így van. Én speciel meg pistulnék ha minden csak a gyerekek körül forogna.


nekem három van elváltam és barátommal gyerekezünk is és egy héten van egy nap ami csak kettőnké, de én nem is várnám el, ha már ebbe így belecsöppent, hogy neki a gyerekek és én kombo legyen csak. Így legalább mindenikek jó...És a volt férjem nem is viszi a gyerekeket, mégis megoldom...

2013. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

első vagyok


Azért kérdeztem,hogy lássuk,mivel telik a két hét többi napja,mert a kislány nem foglalja le .



Az normális,hogy minden második hétvége a kislány körül forog,mégiscsak a gyereke.

Ezzel nincs gond.

A gond azzal van,hogy nem te következel a sorban,hanem a foci,az edzés,a plusszmeló...

Én úgy érezném,hogy nagyjából minden fontosabb mint én...

Nekem nem menne sokáig egy ilyen kapcsolatban,nekem havi 1 nap se elég kettesben,kellenek az összebújós délutánok,az ágybanreggelizős hétvégék,stb.

(de,van 2 gyerekünk is,de havi 2 hétvége a két nagyszülőé,így is keveslik,hétköznap sokszor vannak barátoknál estig-aztán a barátok nálunk következő alkalommal,igy van időnk egymásra)

2013. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

nem akarsz sokat,sőt. nekünk 3 kicsi van, a 2 nagy már megy minden hétvégén 1 napot mamizni,kicsi még csak 7 hós,őt nem adjuk,de amikor a nagyok nincsenek itthon,tudunk kicsit igy is ketten lenni. amig csak a nagyok voltak meg akkor az a heti 24 óra csak a miénk volt és később is igy lesz ha a pici 2 éves lesz


baj h neki nincs igénye a veled töltött időre. én elgondolkodnék azon h tényleg igy akarok a továbbiakban is élni? nem tudom mennyi idősek vagytok,de ha 70nél kevesebb akkor sztem váltanék

2013. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!