Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhat egy anya ilyet a...

Hogy mondhat egy anya ilyet a gyerekéről?

Figyelt kérdés

Most megy a tvben egy műsor. Apró szépségek, vagy mi, és kisgyerekeket versenyeztetnek. Már erről is megvan a véleményem, de mindegy.


Az előbb mutattak egy anyát, kettő tündéri kétpetéjű ikerkislánnyal és az anya így nyilatkozott:

Xnek fantasztikus személyisége van, egy kis csodagyerek, Y pedig...(és itt kuss.)hát ő olyan semmi.

Tehát van 1 értékes, csodás gyerekem és van 1 semmirekellő.


És emellé meg nevet. A szöveget nem pontosan idéztem, de abszolút ilyen nyersen, gusztustalan módon, ilyen szavakat használva nyilatkozott.


Hogy lehet ilyet mondani??? Tényleg két annyira gyönyörű, és aranyos kislányról van szó. Mindkettő aktív, stb. Bár ha nem így lenne, akkor is..


Szerintem ez olyan felháborító.


Igazából ez kicsit költői kérdés, de ezt most muszáj volt kiírnom, mert nagyon felbosszantott.


2013. ápr. 25. 15:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg undorító! De az ilyen műsorok is!! Persze időben el kell kezdeni belesulykolni a gyerek fejébe, hogy csak a külső számít. Aztán majd jönnek az önértékelési zavarok, a depresszió és az anorexia, de hát ezek is irtó trendi dolgok. 15 évesen meg ott lesznek szegény gyerekek totál kiégve, anyu meg nem fogja érteni, hogy miért, hiszen ő mindent megtett azokét a hálátlan gyerekekért.
2013. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek ilyen megrendezett műsorok. Még az is lehet valaki megírta nekik a szöveget, hogy kb mit mondjanak. A lényeg, hogy érzelmeket váltsanak ki a nézőből, hogy legközelebb is nézzék a műsort....Látod, hogy nálad is működött. :)
2013. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem szoktam nézni. A cukrászos verseny volt előtte és amíg teregettem addig még nem kapcsoltam tovább. :)


Egyébként tudom, hogy rengeteg műsor erre megy ki, és biztos megrendezik, de szerintem ez így is nagyon undorító.

Ebben a műsorban már épp elég sz*r van, de hogy még ezt ennyire fokoznák? Na mindegy. :)

2013. ápr. 25. 15:30
 4/18 anonim válasza:
biztosan a TLC-n volt!ki nem állhatom ezt a műsort!csak a tortásat szeretem!és undorító,h egy anya ilyet mond a SAJÁT gyerekéről!
2013. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
Csak őszinte volt.Mi azzal a baj ha valaki őszinte?Ha meg hazudik akkor meg az a baj
2013. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Felháborító valóban. Az ilyennek könnyen lett a gyerek, nem szenvedett a szülésnél, rosszabb mint egy állat az anya, mert még a róka is sír, ha megölik a kölykét.

Ennek meg kb. majd szülök másikat, ha meghal stílusa van.

Nem érték a gyereke, az élete sem az akár.


A műsorban az az undorító, hogy kövér, izzadt, elhanyagolt anyukák kínozzák a gyerekeket, hogy szépségversenyt nyerjenek.

2013. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez a másik. Ilyenkor egyértelműen látszik, hogy a gyerekükön keresztül szeretnék megélni az álmaikat.

Mert még ha az anyuka is szépségversenyekre járt régen, akkor végülis érthető, hogy ő miért hordja a gyerekét. Máskérdés, hogy a kicsi valójában szeretné e ezt, vagy sem, de ott még megértem ezt az egészet.


De azért ha egy túlsúlyos anyuka cipeli ilyenre a gyerekét.. Kicsit képmutató.


Egyébként pedig mi a baj azzal, hogy őszinte?! Azzal semmi baj, ha valaki őszinte...na de nem egy ilyen kérdésben.

Nekem például soha meg sem fordulna a fejemben egy ilyen mondat. Nekem a gyermekem egy kincs. Igen, néha ügyetlenkedik, meg nem túl koncentrált, de ettől még egy kincs és nem gondolom, hogy egy semmilyen személyiség nélküli értéktelen semmirekellő. De ha mégis eszembe jutna bármi negatígv, akkor is mélységesen szégyellném magam, hogy hogy lehet ilyen, hogy gondolhatok ilyet, és nem mondom ki büszkén, nevetve.

2013. ápr. 25. 16:25
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem azt mondta hogy a másik gyereke egy értéktelen semmirekellő.Nem kell kiforgatni a szavait
2013. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De. Pontosan ezt mondta. Van egy fantasztikus gyerekem, és van egy semmirekellő. A fantasztikusnak lehet más szinonímáját használta, de hogy azt mondta semmirekellő, ez 1000%.
2013. ápr. 25. 16:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezek hülyék nem kell velük foglalkozni. Majd rájönnek idővel a dologra ha egyedül maradnak. A gyerek is felnő egyszer a szülő meg megöregszik, kár hogy ezt elfelejtik.
2013. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!