Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhat egy anya ilyet a...

Hogy mondhat egy anya ilyet a gyerekéről?

Figyelt kérdés

Most megy a tvben egy műsor. Apró szépségek, vagy mi, és kisgyerekeket versenyeztetnek. Már erről is megvan a véleményem, de mindegy.


Az előbb mutattak egy anyát, kettő tündéri kétpetéjű ikerkislánnyal és az anya így nyilatkozott:

Xnek fantasztikus személyisége van, egy kis csodagyerek, Y pedig...(és itt kuss.)hát ő olyan semmi.

Tehát van 1 értékes, csodás gyerekem és van 1 semmirekellő.


És emellé meg nevet. A szöveget nem pontosan idéztem, de abszolút ilyen nyersen, gusztustalan módon, ilyen szavakat használva nyilatkozott.


Hogy lehet ilyet mondani??? Tényleg két annyira gyönyörű, és aranyos kislányról van szó. Mindkettő aktív, stb. Bár ha nem így lenne, akkor is..


Szerintem ez olyan felháborító.


Igazából ez kicsit költői kérdés, de ezt most muszáj volt kiírnom, mert nagyon felbosszantott.


2013. ápr. 25. 15:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el csak a kérdést,gyerekcentrius vagyok ezért az a célom,hogy egy gyerek megtalálja,mi önmagában az értékes és arra támaszkodjon....ez biztos,hogy nm lesz külsőség...
2013. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
gyerekcentrikus (jav)
2013. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Utolsó elborzasztó témának jó a linked az biztos!
2013. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13-as! Na ez tényleg undorító!!! Az ilyen anyák rohadtul büszkék lehetnek magukra!
2013. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ők szerepelnek benne. Amúgy a minap szólt egyik ismerősöm, hogy mehetnék a gyerekkel fotózásra, valami pelenkareklámba de nemet mondtam. Sose vinném el a gyereket ilyesmire, valahogy nekem undorító.
2013. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer láttam 1 részt, azóta soha többet!

Felháborító, hogy ezek az amcsik milyen messzire képesek elmenni, ezekkel az undorító műsoraikkal, mondjuk a Magyar Tv társaságok is hibásak, hogy egyáltalán ilyeneket engedélyezzenek megjelentetni. Semmi másról sem szól az egész csak a képmutatásról. Őszintén szólva mélyen sajnálom azokat a kislányokat, hisz nincsen gyerekkorunk! Halálra maszkírozzák őket, meg egy bemutató táncért képes a r*hadt anyuka órákat gyakoroltatni azzal a szerencsétlen 4-5 évessel. Arról nem is beszélve, hogy lélekben mennyire szegények lesznek. Tudnám még én is sorolni, mert engem is borzasztóan felbosszantanak az ilyenek. Hisz egyszerűen undorító! Brrhh. De inkább nem is kapcsolók rá és meg van oldva! :(

2013. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Nagy Banyapók ***** válasza:
Szerintem ezt a műsort egyedül a beteg anyák élvezik, meg a beteg pedofil emberek. 4-5 éves kislányok agyonsminkelve vonaglanak úgy a színpadon, mint a hivatásos hölgyek. És nem, nem vagyok vidéki begyöpösödött erkölcsrendész :)
2013. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!