Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek illik szív alakú koszorú...

Kinek illik szív alakú koszorút vinni temetésre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárkinek, ezt mindenki maga érzi. Ha azt nézzük, hogy ki mit szól hozzá, akkor a családnak, akik közel álltak az elhunythoz.
2013. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok járatos a protokollban, de én nem vinnék szív alakú koszorút senkinek a temetésére...
2013. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem, mert én láttam már temetésen szív alakú koszorút, furának tartom
2013. ápr. 26. 10:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem a nagybátyám temetésére. Nagyon, de nagyon szerettem, bár kapcsolatunk sajnos minimális volt, mert hatalmas volt közöttünk a távolság, ő pedig nem szerette a modern elektronikai eszközöket, mint mobiltelefon. Semmi furcsa nincs benne számomra, ezt mindenki maga érzi. Attól, mert szív alakja van még lehet szép, de lehet giccses is. Az a lényeg, ami belülről jön. Van aki felvállalja és ezt szimbolizálja, van aki nem. Minden ember más.
2013. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem nagyon szokás a szív alakú koszorú , de szerintem a kozeli családtagoknak: feleség, gyerek, szulo, testvér ...
2013. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer láttam szív alakú koszorút egy kis hatéves (távoli) rokongyerek temetésén. Na addig bírtam bőgés nélkül.
2013. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok, náluk a nagyszülők csináltatták, ez kimaradt.
2013. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Közeli hozzátartozónál szerintem bőven belefér: szülőnek, gyereknek, nagyszülőnek, unokának, házastársnak, testvérnek, nagyon közeli barátnak. Munkatársnak vagy távolabbi rokonnak furcsa lenne valóban, de ezt mindenki maga érzi.
2013. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy 21 hónapos kisfiú sírján láttam szív alakú koszorúkat. Gondolom szülők, nagyszülők készíttették.
2013. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a közeli családban szokás. A legszűkebb család koszorúját mindig a koporsó/urna elé teszik le, ez szokott néha szív alakú lenni, de ezek általában hatalmas darabok. Kisebben én még nem láttam soha. Közeli családtagként szerintem abszolút belefér, de egy távoli ismerős temetésére nekem is egy kicsit fura lenne.
2013. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!