Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg, ha kikezdett...

Hogy oldjam meg, ha kikezdett velem az élettársam egyik barátnője? (32 ffi)

Figyelt kérdés
Régebben udvaroltam neki, azt hittem vége lett a dolognak, de a törzshelyünkre, a sörözőbe jött dolgozni pultosnak és le nem tudom vakarni magamról. Engem zrikol a fél kerület és előbb-utóbb balhé lesz.
2009. szept. 26. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Törzshely... beájulok :DD Mondd meg neki, hogy ami volt, elmúlt, kész, ennyi. Vagy válts törzshelyet :)

2009. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ne járj oda, ha ez neked ilyen fontos.

Amúgy ha nem foglalkozol vele és szóba sem állsz vele, csak szia meg ilyesmi akkor venni fogja a lapot, De ha kedveskedsz vele, meg ilyenek, akkor ne csodálkozz.

2009. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz tőle semmit határozottan szereld le.Ha nem ért belőle akkor durvábban.Olyan nincs,hogy valakit nem tudok magamról levakarni ha le akarom.

Csak nehogy jövő héten meg azért írj ide,hogy kiakadt a barátnőd mert megd.gatta magát veled a csaj.Mert ilyen nincs.Egyébként a törzshelyedre nem jár veled a kedvesed?Vagy külön utakon jártok?

2009. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
kikezdett veled...érdekes, előtte meg együtt jártatok, úgyhogy a kikezdés ki tudja mennyire az, lehet hogy te adod alá a lovacskát némi flörttel.
2009. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Egy 32 éves férfi nem tud lerázni magáról egy nőt? Ne vicceljünk egymással azt már tizenévesen is tudja az ember :)

Élettársad egyik barátnője. Hát milyen barátnő az aki rámozdul a barátnője pasijára??


Ha ezt nem tudod megoldani felnőtt férfi létedre menj a Mónika showba vagy a Joshi barathoz vagy kihez.

2009. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha nincs más megoldás, válasszatok új törzshelyet.
2009. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Én pedig elmondanám a páromnak,ha te tényleg nem adod vissza a csajnak a labdát,mikor beszól. Mert ha mástol tudja meg (és mondod hogy mindenki evvel szekál) akkor lehet azt fogja hinni volt oka hogy nem mondtad el. Legalábbis a párom ilyen,ezelött nekem se jutott volna eszembe elmondani mert minek ha én nem vagyok hibás de meg lehet érteni azt a nézetet is.
2009. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a kapcsolatom érdekében választanék új törzshelyet. Ha kell egyáltalán olyan. Másrészt nem reagálnék a beszólásaira, vagy nagyon "ridegen".

30F

2009. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 talaldki talaldki válasza:
nincs más választás meg kell ujra jól rakni, de most baseball ütővel
2010. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!