Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarom, hogy a...

Miért nem akarom, hogy a bátyámnak legyen barátnője? Miért utálom az összest?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom a bátyám barátnőit, egyik sem szimpatikus soha. Utálom, ha enyelegnek, vagy teszik magukat a bátyám és a szüleim előtt. Eddig még mindegyiknél megmondtam, hogy egy ribi, és igazam is lett, később a bátyám sírva jött hozzám bocsánatot kérni, meg a lelkét ápolni. Most van egy barátnője, aki kedves és rendes, ha nem a bátyámmal járna, még barátkoznék is vele, de maga a tudat, hogy ők együtt vannak, zavar. Egyszerűen nem tudom túltenni magam ezen, úgy érzem, hogy mindegyik csak tönkreteszi. Összejöttem egy fiúval 2 hónapja, őt viszont a bátyám nem kedveli, folyton szemétkedik vele, és ha mondjuk megölelem, mikor otthon vagyunk, akkor kiakad és csapkodja az ajtót, meg mikor négyesben vagyunk valahol, mondjuk koncerten és megcsókol a barátom, akkor addig áll és néz, amíg nem akad le rólam . Pedig én nem szemétkedtem a barátnőivel soha, csak szimplán megmondtam, hogy szerintem nem hozzá valók. Nem értem, hogy ő miért viselkedik így, mármint ez így nem jó, hogy kölcsönösen utáljuk egymás barátját/barátnőjét, miközben nem is nagyon csináltak semmit. De részemről ez olyan, hogy nem tudom elmagyarázni, valahogy mindig irritál, hogyha látom, hogy valaki megint ráakaszkodott. Tudom, hogy ez önzőség, meg nagyon rossz vagyok, de szeretnék ezen változtatni, nem tudom az okát, ezért nem tudom megváltoztatni ezzel kapcsolatban a felfogásomat. Ráadásul ő még rosszabbul viselkedik, gonoszkodik is a barátommal.

19/L


2011. okt. 30. 20:20
 1/5 A kérdező kommentje:
*összeset
2011. okt. 30. 20:25
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Hűha, lehet, hogy fertőtleníteni kellene az agyamat... Eszembe jutott az a fajta szeretet, aminél ez természetes.
2011. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne utáld őt, próbálj meg kijönni vele.

mennyi ideje van bnője bátyádnak? talán később elfogadod, és ő is a te barátod. :)

2011. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Mert csitri vagy! Féltékeny vagy a bátyád nőire! Amikor velük van, akkor nem veled foglalkozik és ez piszkálja a csőröd!
2011. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
nem lehet hogy kicsit szerelmes vagy belé?a bátyádba.
2011. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!