Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért nem engedi meg,...

Anyukám miért nem engedi meg, hogy bemenjek a barátnőmhöz a kórházba?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a barátnőm kézilabdázik és az edzés közben ugrott egy másik csaj meg belement és ahogy leért eltörte egy-két csontját.És Győrbe hozták kórházba.Itt a van a kórház egy köpésre tőlünk,de anyu nem engedi,hogy bemenjek hozzá.Most megint műteni kell és szerintem jólesne neki egy kis lelki támasz.De miért nem engedi?
2013. ápr. 27. 14:10
1 2
 1/11 zabmester ***** válasza:
100%
Anyukád nem mondta, hogy miért nem?
2013. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esetleg tul fiatal vagy?
2013. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akarja, hogy lásd a sok beteg, vérző ember. Esetleg kérd meg, hogy ha a barátnőd olyan állapotban van, akkor az udvaron találkozzatok.
2013. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

13 vagyok,mondtam , hogy felőlem be is jöhet velem de azt mondja,hogy nem

De amúgy első, nem mondta miért

2013. ápr. 27. 14:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig arra a kérdésre, hogy anyukád miért nem engedi, csak és kizárólag az anyukád tud választ adni.

Esetleg kérdezd meg tőle.

2013. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán az Anyukádat kérdezd meg!
2013. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Az az igazság, hogy engem nem érdekelne. Én biztos meglógnék.


Egyébként pedig kérdeezd meg anyukádat, hogy miért nem enged, mert te nem érted. Ő is bemehetne veled és így sem, és bosszant téged, hogy még az okát sem érted.

2013. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy h*lye ötlet, de a barátnőd szüleivel mi van? Velük se engedne be?
2013. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, szerintem akkor sem kell senkitől semmiféle engedély arra, hogy meglátogass egy beteget a látogatási időben, ha kiskorú vagy. Hacsak a kórház házirendje nem tiltja valamiért...
2013. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Messze lakotok innen? Mármint Győrtől. (én is itt lakom).

Ha igen, akkor talán félt téged egyedül elengedni. (írtad, hogy egy köpés, de ez csak nézőpont kérdése, pl. Debrecenhez képest Csorna vagy Óvár is csak egy köpés Győrtől)

2013. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!