Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és anyukám még...

17 éves vagyok és anyukám még a másik utcába se enged át e barátnőmhöz másfél éve van barátom és egész nyáron nem találkozhatunk miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Egésznap itthon vagyok reggel felkelek kitakarítom az egész házat majd beülöka szobámba mert ha ott maradok velük kötözködnek.Van 2 hugom meg egy öcsém a 10 éves hugom akiugy viselkedik mint egy 25 éves nő parancsolhat nekem megüthet le kXrvázhat és semmit nem szolnak neki öcsémhez meg hozzá se lehet szolni Mit Tegyek?
2012. aug. 7. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú, hogy így viselkedik veled. Nem normális dolognak tartom,hogy 17 évesen még a barátnődhöz sem enged át. Nem írtad apukádat, ő is ilyen?Vele nem lehetne beszélni Esetleg nagyszülők,unokatestvérek?

Amikor anyukád látod, hogy egyedül van, le kéne vele ülnöd, és szépen, higgadtan elmondani neki mindezt, amit ide leírtál, hogy anya,én segítek neked mindenben, de szükségem van nekem is egy kis kikapcsolódásra. Bízz bennem, nem csinálok hülyeséget, csak kicsit szeretnék kikapcsolódni. Amúgy nem értem. Nyár van, mikor szórakozz? Mikor már családod lesz?Nyilván nem iszol, nem cigizel.Remélem rendbe jönnek a dolgok:) szurkolok:)

2012. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) Nevelő apám van és már kikezdeni is probált velem tőle szoszerint rettegek :(
2012. aug. 7. 18:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hamar betöltöd a 18-at és igazi, érett pasid van, akihez hozzáköltözhetsz és akire mindenben számíthatsz.
2012. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
nem tudom h él-e az igazi apukád, de ha igen próbálj meg elköltözni hozzá ha meg nem, akkor tán csak nagyszülőd vagy kereszt anyád vagy valakid él, és nekik mondd el hogy mi van és hátha valamilyen módon megpróbálnak segíteni
2012. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ilyenek veled:(

De semmi rokonod nincs, aki segítene, vagy beszélne anyukáddal? Szomszédokkal milyen viszonyban vagytok? Vagy egy olyan barátnő, akit anyukád szeret? Barátnőd nem jöhetne át hozzátok, és beszélne vele?(legjobb lenne,ha barátnőd anyukája is jönne. ) Barátod szülei? (első voltam)

2012. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A barátom szülei már beszéltek vele és nem hoyg javult volna a helyzet ha nem rosszabb lett.Nagyszüleim "Alkoholisták" kereszt anyám azt se tudom él e még. Senkim sincs ugy igazán. De azért köszönöm a válaszokat. a kérdést is kár volt kírnom.SAjnálom hogy az időtöket raboltam.
2012. aug. 7. 18:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

És elgondolkodtál már azon, hogy mi lenne, ha egyszerűen kimennél az ajtón és átmennél a barátodhoz, vagy a barátnődhöz? Kidobna a lakásból? Nem hiszem, akkor elveszne az ingyencselédje... Ha magától nem normális, neveld meg!

Vagy esetleg megütne? abban a pillanatban újból sarkon kell fordulni, és átmenni barátodhoz... egy napot csak ott alhatsz...

Hidd el már másnap sírva fognak könyörögni, hogy menjél haza. Ha nem azért, mert annyira hiányzol, akkor azért, mert nem lesz, aki elvégezze a házimunkát anyud helyett... erős motiváció tud ez lenni.

A nevelőapádnak meg egy jó kiadós tökön rúgás kell, ha megint kikezdene veled

2012. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
igazi apuddal mi van?
2012. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van: vagy úgy hazudsz, mint a vízfolyás, csak hogy egy kis figyelmet kapj; vagy ha igazat írsz, akkor nem ide kéne írnod, kedves, hanem AZONNAL segítséget kérni, mielőtt nagyobb baj lesz.


Gyámügy, rendőrség, iskolapszichológus, ifjúsági pszichiáter. Bármelyik és azonnal!

2012. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szökj el a barátodhoz,beszéljetek a barátod szüleivel és kérjetek segítséget valamilyen hivatalos szervtől.Valami csak fog történni.Addig nem tudsz a barátodhoz költözni?Ezt a szitut azt hiszem,már vészhelyzetnek lehet nevezni.
2012. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!