Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen szülő mellett...

Hogy lehet ilyen szülő mellett kibírni?

Figyelt kérdés
Hétfő óta napi 14-15 órát dolgozom(ez lesz még jövőhét keddig),és anyám szerint és egy lusta dög vagyok mert nem megyek ki kapálni, s most nem pakolok stb.Hazajöttem és leültem erre csak azt hajtogatta hogy tán el vagyok fáradva hogy nem csinálok semmit,hazajöttem és most is leülök.S hogy én azt hiszem csak én dolgozom,ő reggel elmegy 6:30-kor,8:30kor hazajön egy 10-15 percre majd megint hazajön 11-11:30 körül majd visszamegy 13:30-körül ,fél óra múlva hazajön majd 15:30-tól 16:30-ig ott van,majd itthon,és szerintem azt hiszi hogy csak ő dolgozik,csak ő lehet elfáradva.Állandóan problémázik velem,én vagyok a sz.r,ordít stb.Elmenni albérletbe nem tudok,mivel most egészségügyi problémáim voltak,vannak most erre kell gyűjtenünk,majd önerőre.Félre ne értsetek nem rinyálni akarok.Csak már most teljesen kész vagyok idegileg,egyszerűen kikészít neki semmi sem jó,mindenbe beleköt.Pedig havonta segítem őket(nem olyan sokkal,mert anyóséknak is adunk),+ még vásárolok is néha.Úgy csinálja mintha ő állandóan takarítana,mosna, főzne megállás nélkül.Nem tud normális hangnemben beszélni az emberrel(velem).Én még le sem tudok ülni a munkahelyen(még szék sincs),pihenni sem lehet,állandóan hajtás van.Ja de nem tetszik neki amikor visszaszólok,mert hát én mit képzelek.25 évesen nehogy már megmondja hogy beszéljek vele,tudom az anyám de én sem tűröm el,így sokat nyeltem már....Már teljesen kész vagyok...
2013. ápr. 27. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Más is dolgozik 12-14 órát, mégis megcsinálja a házimunkát, gyereket is nevel! Ne siránkozz, segíts anyukádnak, legalább mosogass el, vagy valami. Ha lenne gyereked és nem anyádnál laknál, akkor koszban élnétek és nem is főznél a párodnak vagy a gyerekeidnek, mert elfáradtál? Más is, mégis meg kell csinálni.
2013. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoktam főzni,mosni,és takarítani is.Csak neki semmi sem elég és jó.Csak neki a pia és a cigi fontos.
2013. ápr. 27. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon nehéz a sorsod. De azért tedd meg amit bírsz. Szánalmasok szegények. Csak arra vigyázz, hogy ne tanuld el tőlük. Ha végképp nem bírod, gondolkodj a költözésen. Ha van hova.
2013. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baráthoz nem tudnál menni? Ha eü problémád is van, és még 12-14 órákat is dolgozol, akkor vhogy nyugalomra is szükséged lenne...ezért kérdezem, h esetleg nincs egy olyan barátod, aki ha csak átmenetileg, de befogadna...? Már az is vmi lenne, ha csak egy kicsit lenne időd lehiggadni nála.
2014. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!