Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányosság. össze vagyok...

Magányosság. össze vagyok törve, miért van ez így?

Figyelt kérdés

A családban pedig én vagyok a fekete bárány, mindig rólam van szó negatív értelemben. Pedig nem is tudják milyen jó vagyok.. míg más velem egykorúak reggelente mennek haza, én hetente egyszer pénteken elmehetek, de 8ra(!) otthon kell lennem este.

Másoknak már évek óta piercing-jük van, nekem még azt sem engedik hogy 2. lyuk legyen a füleben. Mindezek ellenére én vagyok a lehető legrosszabb tinédzser az egész világban.. (hogy ne csak annyira egyoldalú legyen bevallom hogy rendetlen vagyok, sokszor van kupi a szobámban és kések el helyekről, de ahogy ők engem beállítanak enyhén szólva túlzó) Minidig ordítozás van.. Elegem van ebből


A 'barátoknak' nevezett valakik, csak akkor vannak ott, ha valamire szükségük van. Másra nem vagyok jó. Én értük bármit megtennék, mindig magam elé helyezem őket, de ha én nem keresem őket, ők még véletlenül sem hívnának fel/dobnának egy sms-t vagy írnának facebookon.


Miért van ez így? Miért ilyenek az emberek? HOgyan lehet ezt feldolgozni?



2013. ápr. 27. 19:31
 1/6 A kérdező kommentje:
16/L
2013. ápr. 27. 19:33
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Szokásos lázadó tinédzser korszak. Majd kapsz 1-2 pofont az élettől és rádöbbensz hogy nem te vagy a rossz és nem is a szüleid akarnak rosszat. Nem attól leszel menő mert piercing van a köldöködben, vagy részegen hajnali 5 kor jársz haza.


Emberek önzetlenek, csak annyit adj amennyit vissza is kapsz. Ellenkező esetben ki leszel használva és még te leszel beállítva b**s k... nak. Emberek már csak ilyenek.

2013. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
**Elírtam. Ez emberek önzőek és nem önzetlenek.
2013. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a csalàdot, ellentétben a kamubaràtokkal, nem vàlaszthatjuk. Én is megkaptam a csesztetést. Magadnak kell megfelelned először!

A "baràtaidat" pedig szerintem cseréld le, tapasztalatból mondom!

2013. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akikről írtál, azok nem barátok. ne foglalkozz a kihasználós, önző emberekkel. keress új társaságot, sokkal boldogabb leszel.


ne hidd, h összeesküdött ellened a családod, csupán féltenek. te meg lázadsz. nem baj, de ne kérj irreális dolgokat. ha majd kicsit idősebb leszel, úgyis elengednek tovább, de akkor se ess túlzásokba a pia és a pasik terén, mert később meg fogod bánni.

tanulj jól, most ez a legfontosabb. az egyetemista éveidben lesz alkalmad bulizni, szórakozni, és a szülők sem lesznek már olyan szigorúak.


ha meg tudod velük beszélni a gondjaidat és szeretnek téged, akkor nem lehet olyan rossz az otthoni légkör, csupán szeretnék, ha a maximumot hoznád ki magadból. takaríts, mosogass el, szedd rendbe a lakást, máris vége a balhéknak.

tudom, mert nálunk is ez volt a legnagyobb baj, mikor tini voltam. rájöttem, ha rendben tartom a lakást, és anyámnak nem kell 12 óra meló után még ganézni is, akkor sokkal jobb kedve lesz, és üvöltés helyett megdicsér :)


sok sikert hozzá, fel a fejjel! :)

2013. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! főleg az utolsónak. ááá azt hiszem teljesen igazad van.. igyekszem megfogadni a tanácsod. még egyszer köszönöm:)
2013. ápr. 28. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!