Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindketten túl vagyunk már a...

Anastasia1982 kérdése:

Mindketten túl vagyunk már a 30-on,10 éve vagyunk együtt,5 éve költöztünk össze,2 hónap múlva esküvő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Borzasztóan érzem magam. A vőlegényemnek, akit egy komoly, becsületes férfinak ismertem meg, 1 éve(amikor már a menyasszonya voltam!) volt egy 3 hónapig tartó kapcsolata. Most derült ki 1 hete. Nem tudom mit tegyek, a lakás az övén, nekem kellene menjek. Szívem-lelkem beleadtam ebbe a kapcsolatba, ő pedig megcsal.. Az "üzleti utak" hétvégente.. Tényleg arra ment, csak tartott ott egy szeretőt. Mióta megtudtam, nem is érintkezünk egymással. Szerintetek is a legjobb döntés az, ha felbontom a jegyességet, visszamondom az esküvőt/lagzit ? Persze ő mondogatja, hogy megbánta, szeret, tőlem akar gyerekeket.. de nem tudok hinni neki, szeretem még, de úgy élünk most mint 2 idegen egy fedél alatt. Kérlek adjatok tanácsokat, teljesen ki vagyok bukva. Sosem csalódtam még így senkiben sem.
2013. ápr. 13. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sajnálom kérdező! DE! Légy határozott, állj talpra és költözz el, menj albérletbe! Hadd szenvedjen, ha már ezt tette veled! Nem érdemli meg, hogy szomorkodj miatta!
2013. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon sajnálom,szörnyű lehet most neked. Mindenképp lépj ki ebből a kapcsolatból, találsz egy olyan társat aki nem fog megcsalni! Én 1 éjszakát,vagy alkalmat se tudnék megbocsájtani nem hogy 3 hónapot!

Megbánta persze,azt elhiszem, de mi a garancia hogy legközelebb nem-e lesz számára egy újdonságos fruska?

Szedd össze a cuccaid,menj el barátokkal szórakozni,éljél amennyire tudsz és amennyire nehéz is,remélem vannak barátaid akik kirángatnak ebből!

Fiatal vagy még,semmi sincs veszve,sok sikert kívánok!

2013. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező!

Én megbocsátottam egy megcsalást a páromnak 4 év együttélés után. (6 éves kapcsolat) Az volt a szerencse, hogy az esküvő dátuma még nem volt kitűzve, "csak" jegyesek voltunk. A megbocsátás után fél évig húztuk még együtt. Egyszerűen nem bírtam túllépni ezen a dolgon. Ha késett vagy valahova mennie kellett, rögtön megfordult a fejemben, mi van ha... Teljesen felemésztett a bizonytalanság. Kiléptem a kapcsolatból. Nem bántam egy pillanatig sem. Soha nem tudtam volna ezután azt érezni, amit rég. Elveszett a bizalom, nem volt mit tenni.

De ez az én esetem. Nem akarlak rábeszélni semmire, de könnyebb addig lépni, míg nem vagytok férj és feleség!!!

2013. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

ezt én sem tudnám megbocsájtani.

szerintem mondd le az esküvőt, költözz el, felejtsd el. nagyon nehéz lesz, de a barátaid/családod majd biztos melletted áll. remélem hamar találsz mást, fel a fejjel!

2013. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el és zárd le ezt a kapcsolatot, ha nem akarod ezt az életet élni.
2013. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha most még nem tudod eldönteni, mi legyen, akkor halasszátok el az esküvőt. Semmiképpen ne menj hozzá, amíg bizonytalan vagy.

De azt sem mondom, hogy most azonnal rúgj fel mindent, hagyj magadnak egy kis időt arra, hogy megnyugodj. Utána, tiszta fejjel, könnyebb lesz dönteni.

2013. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a legjobb döntés. Én azt mondom, mindenki hibázhat, követhet el hülyeséget, lehetnek gyenge pillanatai. De egy három hónapon át tartó kapcsolat, nem egy átmeneti hülyeség, nem egy pillanatnyi hiba.
2013. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

" Persze ő mondogatja, hogy megbánta, szeret, tőlem akar gyerekeket.."

Minden tapasztaltabb, minden hájjal megkent férfi tudja, hogy egy komolyabb kapcsolatban, főleg 30 feletti nőknél ez az aduász: gyereket akarok tőled. Ettől mindenki olvad és haza lehet vinni egy bögrében, ezzel minden meg van bocsátva. Lehet persze, hogy komolyan gondolja, de ne legyél buta, ilyen könnyen ne dőlj be ennek!

2013. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképpen elköltözöm. Egyelőre a szüleimhez, addig amíg nem találok albérletet.
2013. ápr. 13. 19:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesn hagyd ott. Ez egy patkány.
2013. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!