Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám lett a kisfiam gyámja,...

Anyukám lett a kisfiam gyámja, mert úgy volt, h külföldön fogunk dolgozni, de mégsem jött össze, és most rendesen szabályozni akarja, mikor láthatom! Megteheti ezt?

Figyelt kérdés
Azt mondja,nála kell lennie a gyereknek,èn napközben pár órára áthozhatom magamhoz,ès azt állìtja,hiába kèrem a családbafogadás megszüntetèsèt,nem ogom visszakapni,mert nem dolgozom ès egyedülálló vagyok,de ettől függetlenül,el tudom tartani.
2013. ápr. 20. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Kiskorú vagy?
2013. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
elég furcsa, hogy anyukád nem próbálja segíteni, hogy te neveld a gyerekedet. erre rákérdezhetnél, hogy miért nem teszi.
2013. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem dolgozol akkor hogy tudod eltartani? Hány éves vagy? Hol az apa?
2013. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ezt jól megcsináltad,mert ha ilyen határozat hivatalosan van és nincs munkaviszonyod,valóban nem fogod visszakapni,mivel ez nem olyan dolog,hogy hol így gondoljuk,hol úgy,a gyereknek állandóság kell.
2013. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

szerintem alapesetben vissza fogod kapni.


ne haragudj, vagy te vagy felelőtlen anya, és anyukád félti tőled a gyereket,

vagy anyukád kattant be (mégis hogy képzeli, hogy nála maradhat örökre az unokája ???!!!)


Valami nagyon nem stimmel!

2013. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, ne azzal foglalkozz, hogy anyukád mit mond, hanem menj be a gyámügyre, és kezdeményezd a családba fogadás megszüntetését, hisz megszűnt az ok, ami miatt ez felmerült.


Egyébként hihetetlenül sok rosszul kisült dolog lesz ebből a relációból, én mindenkinek azt tanácsolom, hogy azt semmi esetre se hagyja, hogy az anyja legyen a gyereke gyámja, az se, aki 16 évesen szül. Inkább bárki más, akár vadidegen...

Ilyenek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem dolgozol, miből akarod eltartani? Ezt is igazolnod kell a Gyámhatóságon. Nekik nem lesz elég, ha ezt mondod, tények kellenek.

Munka nélkül senki nem tudja eltartani a gyerekét.

2013. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 17:14 es te kérvényezted a gyámhatóságon a leírtak


alapján,hogy az anyád legyen a gyám,nyilván az


indoklásaidban ott volt,hogy nincs munkaviszonyod és


külföldön próbálsz pénzt keresni,ez nyilvánvalóan benne


volt a kérvényedben, na most azt nem veszik komolyan,ha


te ilyen alapokon kérvényezted anyád gyámságát,hogy te


most mégis meggondoltad magad,bár továbbra sem tudsz


igazolni munkaviszonyt,pedig ez alapján kértél


gyámságot,hogy most mégis nálad legyen,ezt az anyád


nagyon könnyen megtámadhatja.

2013. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mármint kifelejtettem egy szót az előbb 17:14 es vagyok
2013. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha azzal az indokkal kérte, hogy kulfoldon fog dolgozni, akkor nem kell jövedelmet igazolnia. Miért kellene? Mellesleg lesz munkanelkuli jaradeka vagy foglalkoztatást helyettesitoje, csaladi pótlék plusz az apától tartasdij. Add be a kérelmet a gyámság megszüntetésére.
2013. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!