Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » átlagba hányszor bujtok össze...

átlagba hányszor bujtok össze a párotokkal? 26 hetes vagyok 2000 az értékem 2 naponta vagyunk együtt de mindig bekeményed a pocom igy ugy vélem heti 2 alkalom elégnek kellene lenni mert a keményedés az nem jo igaz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem is kellene együtt lennetek. Nekem betöltött 36. héten volt ennyi a méhszájam.

Minél előbb konzultálj az orvosoddal!

2012. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tiltott el ! beszéltem vele
2012. nov. 17. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Annyit legyetek együtt amennyi jól esik! Keményedésre szedhetsz magnéziumot. Ha a párodnak nem elég a kevesebb, akkor meg lehet oldani másként is :) Ja és csak finoman, lassan :)
2012. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi a 9 hónap alatt csak az elején voltunk együtt, azóta nem, mert nem kívántam, most meg már nem lehet. :( Nagyon hiányzik a párom, de a baba az első, és ezért inkább kibírjuk. De már tűkön ülünk, hogy mikor bújik ki a pici.


A keményedés nem túl jó, elsősroban mert fájdalmassá is válhat. De ha a doki nem tiltott el, akkor próbáljatok ki másik pozíciót, ahol a párod nem tud olyan mélyre behatolni, és akkor talán nem fáj majd annyira utána a hasad. Meg ne menjen el benned a párod, mert az is méhösszehúzósáokat okozhat!


Vigyázz magatokra!


39 hkm

2012. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha orgazmusod van, az okoz méhösszehúzódásokat, attól keményedik be a pocid.

Minden keményedéssel érlelődik és nyílik a méhszáj.

Nem félted a babádat?

2012. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nem nyílik minden keményedéssel a méhszáj. Ha így lenne, akkor a lányom csak úgy kipottyant volna belőlem...
2012. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezen lehetne vitatkozni, de nekem a dokim annak idején az első terhességemkor ezt mondta.

Problémás terhesség volt, már a 20. héten 2000 volt a méhszájam, ekkor nem tiltott el a szextől. Később már 2100 volt, akkor már igen.

Lényeg, hogy egy normál, problémamentes terhesség alkalmával nincs baj sem a szexszel, sem az orgazmussal.

Az első 33 hetesen elindult. Korai volt még.

2012. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te csak a keményedésről beszéltél. Az meg nem csak szextől lehet. Én az első terhességemnél már a 30. héttől borzasztóan keményedtem. Olyan lassan tudtam csak menni, mint az öreg nénik, de még az is sok volt a pocakomnak. Szedtem tonnaszámra a magéziumot is. Mégis oxit kellett bekötni a szülőszobán, mert nem tágultam. Amúgy amikor ennyire durván keményedtem, minket is eltiltottak a szextől, hiszen ilyenkor pihenni kell, de a kérdező nincs eltiltva.
2012. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!