Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre van szükségem....

Segítségre van szükségem. Szertő vagyok de beleszerettem, mit tegyek hogy velem legyen?

Figyelt kérdés
Van egy szeretőm akiről annyit kell tudni elöb volt a szeretőm utána a párom főnöke lett. Eleinte semmi másról nem szólt az egész mint jól érzem magam valaki újra nőként néz rám, hát a vége az lett nagyon beleszerettem ő is belém állítólag, sokszor elkövettem hibát ebbe nem mennék bele teszteltem a szerelmét és bebizonyitotta, viszont válni nem akar és sokszor ő mondja hogy nálunk nincs összetartás beszéljük meg és eféle b. eleinte sokszor mondtam neki hogy vele szeretnék élni őt ez feszélyezte már egy ideje szóba se hozom. Nem értem ha szeret miért nem akar velem élni, vagy nem is tudom. ő mindig a korral jön mivel az apám lehetne meg azzal hogy nekem van 3 pici gyerekem hogy ő ezt már nem bírná idegileg öreg ehez. Nem tudom elfelejteni sem tovább lépni de sokszor megalázva érzem magam mikor a felesége itthon van van nap hogy nem is hív. Nekem ez kevés de tudom ő nem lép mert az egzisztenciája is fontos neki. kérlek adjatok tanácsot kb egy éve csinálom de elegem lett belőle. Viszont imádom azt hiszem ő álmaim pasija. Nem romantikus nem egy adonisz de nekem tökély! Várom válaszotokat, kérlek csak azok irjanak akik nem itélkezni szeretnének, amúgy ismerem a nejét sőt elis szoktunk beszélgetni vagy volt olyan mikor a nagy ő nem ért rá és nekem orvoshoz kellett mennem a neje vitt szörnyű volt, de igazából egy sznob. de aranyos. Hogy vegyem rá hogy együtt éljünk válaljon? Vagy hogy zárjam le? Hogy érjem el hogy ő könyörögjön nekem hogy velem akar lenni?
2013. ápr. 28. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a gyerekeid apjával?
2013. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez a pasi nem fog veled együtt élni sose,hidd el.Tudom milyen érzés ez neked de felejtsd el.

Én is voltam szerető,és valahol néha akartam,hogy csak velem legyen de mindig azzal nyugtattam magam ha én vagyok neki akkor mellettem is lenne neki valakije.Én amikor nem kis idő után kiraktam a szűrét hetekig könyörgött de nem adtam be neki a derekam.Akkor jött azzal,hogy elválik meg...de nem kellett,pedig iszonyatosan szerettem annak idején.Szóval ezt zárd le minél gyorsabban,pláne így hogy a gyerekeid neki nem jönnek már be.Gondolj bele mennyi vita lenne emiatt.Nemtudok mást mondani csak hogy fejezd be ezt a kapcsolatot gyorsan!

2013. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egy éve csinálom, de elegem lett belõle".


Megválaszoltad magadnak a kérdést.Miért kapaszkodsz olyanba 3 kis gyermekkel,aki csak kihasználja, hogy fiatalabb vagy nála? Ha kiderül repülni fogsz és mehetsz,amerre akarsz.


Vedd elõ a józan eszed és szedd össze magadat!Ez a pasi nem akar tÖled semmit sem, csak néha megd@gni.

Nagyon zavarban lennék, hogy a felesége segitõkész velem szemben és én a férjét el akarom venni tõle!Ebredj fel!!!!!

2013. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Bármit teszel, nem fog veled élni, akkor sem, ha otthon nem jó. Főleg, mivel egy középkorú emberről van szó.

Hogy van 3 kisgyerek + egy férj mellett időd még egy szeretőre is? Nem bántásból, de sokaknak itt még az egy gyerek is hű de nagy meló, adhatnál tanácsot. :)

2013. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon primitív, naiv, és gonosz vagy. Remélem lebuksz és jól megszívod.
2013. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 acelsziv ***** válasza:
75%
Atyaég. Te aztán tényleg a legalja vagy. Volt pofád három gyereket szülni a párodnak, miközben folyamatosan csalod őt egy másikkal. nem is írok tovább mert csak feldühítem magam.
2013. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le és felejsd el. Soha nem fogja elhagyni a feleségét. Fáj vagy sem de te csak egy pótlék egy ágyas vagy. Nem szeret és soha nem is fog. El kell őt felejtened.
2013. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát ehhez már pofa kell, hogy a szeretőd feleségével jóba vagy, furikáz,és Te ezt műveled?

A "párod " tudja?

Úgy zárd le, hogy szakítasz a középkorú nős pasival.

Hogy van energiád 3 gyerek mellett még szertősdit is játszani?Inkább rájuk koncentrálj, meg a "párodra".

2013. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
egy szégyentelen lotyó vagy, aki megalázza a gyerekeit a párját és egy másik nőt. ásd el magad
2013. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nagyon könnyen ítélkeztek talán lehet hogy nem én vagyok a ma született bárány de szerintem ti se vagytok szentek hogy fát törjetek de látom vannak itt ráérősek aki csak azért hogy mást alázzanak irnak kivánom legyen ugyan ilyen prímitív az életetek mint a mondokátok
2013. ápr. 29. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!