Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beleszerettem a...

Mit tegyek? Beleszerettem a férjem legjobb barátjához!

Figyelt kérdés

Mielőtt elítélnétek: Nem csináltam semmit!

Nálunk lakik, mióta szakított a barátnőjével. Rendes, kedves, figyelmes, vicces. A férjem viszont... Mint az életben, mint az ágyban figyelmetlen velem. A lányunkkal foglalkozik, de hozzám alig beszél, morog, gyakran bunkózik. A munkahelyén van a gond, új, főnök stb. Pár hónapig tűrtem, de már elegem van. Gyakran rászólok, hogy nem rám haragszik.

Olyan mintha a barátjánál lenne egy üveg bor, nálam meg egy borospohár.

Nem kezdenék ki vele, de hetek óta próbálom kerülni, álmatlanul fekszem....


2012. dec. 19. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Megértelek ilyen szempontból de valahogy elkéne felejtened és a férjed mellett kellene hogy legyél. A férjed bunkó érthető ha új minden, én is ilyen voltam 3 hónapig amikor új helyre helyeztek át új kollégák, új főnök, csak maga a gyár volt ugyanaz csak másik műszak másik részleg, minden más volt, és engem piszkáltak minden baromság miatt, mert rosszul tanítottak be főnököm meg tojt mindenre rá. Megértem a férjed is. Meg ugye közelednek az ünnepek is ez is egy ilyen sajnos. Én a barátnőmmel is folyton idegeskedünk minden marhaságon összekapunk de én legalább figyelmes vagyok vele. Férjed is lehetne az ha kicsit éreztetnéd vele hogy ez bánt téged, próbálj meg vele beszélni szépen higgadtan, talán segíteni fog.
2012. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom neked tanácsolni, hogy maradj a férjed mellett. Én is voltam hasonló helyzetben, mint te, én igaz, más miatt, de voltam így. Még nem a férjem, el vagyunk jegyezve, és más iránt voltak érzelmeim, mert a párom mondott olyanokat, amikkel nagyon megbántott. Mindent elmondtam neki, de én sem csináltam semmit,csak egy jelnek éreztem az egészet , hogy valami nem ok, és azóta egész másképpen áll a dolgokhoz! Szóval szerintem mondd meg neki, hogy bánt téged a viselkedése, hátha változtat rajta!
2012. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megvoltak a beszélgetések. Kértem szépen, nem szépen, de egy-két nap és ismét elkezte. Főzök valamit, nem eszik.

Pl.: Hétvégén kérem, hogy csináljuk már meg a karácsonyi bevásárlást, mert semmi nem lesz a boltban, mire mennénk, Jó megyünk. Elkészülök. Ne most majd később. Végül tegnap indultam el egyedül, de van egy elég kellemetlen csigolyaproblémám ami néha előjön. A barátjának kellett értem jönnie.

A szülinapomon szart rám, koccintás után pedig sikerült úgy megbántania, hogy elbőgtem magam. Szóval a helyzet a lakónk nélkül is bonyolult...

2012. dec. 19. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegény, hát, nem irigyellek... mégis mit tudott mondani szülinapodon koccintás után? Komolyan nem értem az olyan embereket, akik direkt bántanak valakit...
2012. dec. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És a barátnak vajon tetszel? :)
2012. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!