Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel, ha a parod agressz...

Mit tennel, ha a parod agressziv lenne veled?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon osszevesztunk, a vegere nekem valahogy nagyon elborult az agyam, belemartam a kezebe, aztan csinaltam meg valamit, de nem emlekszek... Mintha nem is lettem volna magamnal...

Na szoval ekkor megfogott nagyon erosen, az arcomat osszeszoritotta, stb. Nagyon durva volt.

Lattam rajta, hogy megbanta. Tenyleg.

De erre ma megint ez tortent... Megint nagyon kiakadtam, o megint ezt csinalta... Allitolag a viselkedesemmel valtom ki. Na de o is kivaltja belolem az ertetlensegevel...


Nem tudom mi volt velem, ezen a 2 eseten kivul kb 4 honapja tortent egy ilyen, azota nem... Rengeteg feszultseg es harag volt bennem es kijott.. Mit tegyek? Faj, hogy ugy bant velem.. Megbanta, erre ujra...


2013. ápr. 28. 20:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Legyszi ne itelkezzetek, bantsatok, idegileg igy is nullan vagyok most. Fogalmam sincs, mi van...
2013. ápr. 28. 20:38
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, itt nem csak ő agresszív...
2013. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten agresszivek vagytok. Ebbol nem sok jo lesz...
2013. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát ebből semmi jó nem fog kisülni ahol már agresszió van bármelyik féltől és ezt fizikai tettlegességbe is fajul, az már a szeretetlenség és tiszteletlenség jele..és ez csak rosszabb lesz hasonlóban voltam az exel.. szerintem le kellene ülni és elmondani egymásnak a gondotokat és hogy mit szeretnétek (asszertív kommunikáció) odafigyelni egymásra később és együtt megoldani a stressz okozta gondokat szeretettel együttműködve mindkét félnek változtatni, vagy egy mediátor,párkapcsolati tanácsadó segítségét...ha ez nem megy akkor jobb ha külön mentek mert csak egymás és saját érzelmi,fizikai épségeteket kockáztatjátok...jobb külön mint folton stresszbe agresszióba feszültségbe élni!! Én nem engedem meg hogy egy férfi egy kicsit is erősen fogjon mert nem vagyok a tulajdona inkább én lépek és te se engedd!!
2013. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Te kezdted az agresszivitást. Ne csodálkozz, hogy visszaadta.

Viselkedj normálisan, akkor ő sem lesz agresszív veled.

2013. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ne várd meg míg tragédiába torkollik most kezd megoldani!!.. és ne vedd lazán nem fog megoldódni!! Legyen tartásod és ne engedd hogy rajtad éljék ki a stresszt!! Változtass te is a magatartásodon és tisztázd le magadba és vele is a tényt nincs fizikai uralkodás (se lelki)!!
2013. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"a vegere nekem valahogy nagyon elborult az agyam, belemartam a kezebe, aztan csinaltam meg valamit, de nem emlekszek.."

Javaslom neked az orvost, pszichológust, mert kontrollvesztésed van.

2013. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Orvos. Sajnos én is ettől szenvedek és a férjem is, de sosem fordultunk még egymàs ellen, sőt! Mi együtt, kézenfogva megyünk pszichológushoz
2013. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elnézést, elküldtem hamarabb:)

Szóval segítséget igényeltek! Ne vedd sértésnek, de ez a megoldàs!

2013. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hívjátok az RTL Klubot. Ha napi szinten megy a dolog. Kolompárék egymás között. Vagy vmi hasonló színvonalas napi műsort össze lehet belőle dobni.
2013. ápr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!