Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel, ha a parod agressz...

Mit tennel, ha a parod agressziv lenne veled?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon osszevesztunk, a vegere nekem valahogy nagyon elborult az agyam, belemartam a kezebe, aztan csinaltam meg valamit, de nem emlekszek... Mintha nem is lettem volna magamnal...

Na szoval ekkor megfogott nagyon erosen, az arcomat osszeszoritotta, stb. Nagyon durva volt.

Lattam rajta, hogy megbanta. Tenyleg.

De erre ma megint ez tortent... Megint nagyon kiakadtam, o megint ezt csinalta... Allitolag a viselkedesemmel valtom ki. Na de o is kivaltja belolem az ertetlensegevel...


Nem tudom mi volt velem, ezen a 2 eseten kivul kb 4 honapja tortent egy ilyen, azota nem... Rengeteg feszultseg es harag volt bennem es kijott.. Mit tegyek? Faj, hogy ugy bant velem.. Megbanta, erre ujra...


2013. ápr. 28. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Miért kell a párodnak elnézést kérnie?Te kezdted az egészet ő csak védekezett.Ha nem látod be hogy orvosi segitségre van szükséged akkor nagyobb bajod van mint hinnéd.
2013. ápr. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Rátámadtál, ő még csak vissza sem ütött, csak lefogott, és ő az agresszív?
2013. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
CSIPKÉS ZSOLI ÉS A VÁMPÍR ÚJRA AKCIÓBA LENDÜL
2013. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!