Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok. Hogyan mondjam...

Meleg vagyok. Hogyan mondjam el a szüleimnek, barátaimnak? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 12:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Ezt másképp nem lehet, csak ha leülteted őket, vagy csak az egyiket, amelyik közelebb áll hozzád. És egyszerűen közlöd a tényt. Mindenkit sokkol először, aztán elfogadják. Ne félj, egyszerűen csak túl kell esni rajta. Majd időt adni a szülőknek a megemésztéshez. De melletted maradnak, ezen ne aggódj.
2013. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
NIncs mitől félned, a szüleid gyereke maradsz, max másképp lesz, mint ahogy képzelték. Barátaid meg fel fognak tenni ezer kérdést. Legyél túl rajta, megváltozik az életed, ha felvállalhatod.
2013. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mielőt elmondanád,gondold át újra.Biztosan először nem fogják megérteni,de ez idővel változhat.Még nekem sem volt erőm,elmondani nekik.Ugy érzem hogy joguk van tudni.Van egy ismerősöm aki elmondta,aztán hetekig nem beszélt a szüleivel.De minden ember más,lehet hogy neked egyböl elfogadják.Én is mindenképpen elmondom,de még nem tudom hogy mikor. Remélem tudtam segíteni:) sok sikert. és ird meg hogy mi történt.
2013. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
3-as vagyok:) 25F meleg
2013. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
Hát, én szülő vagyok. Ha a lányom ezzel hazaállítana, akkor biztos először ledöbbennék és magamban keresném a hibát, hogy mit rontottam el, hogy nem a fiúkat szereti. Aztán megemészteném. Nem könnyen, de biztos túltenném magam rajta. Attól még a lányom marad és bármit csinálhat én akkor is szeretem és mellette vagyok. Ha rosszul kezelném a helyzetet, akkor megutálna, azt meg nem szeretném. Ezt szerintem a te szüleid is tudják. Mondd el nekik, kertelés nélkül, mást úgysem tehetsz. Sokkal rosszabb lenne, ha maguktól jönnének rá, vagy valaki más mondaná el nekik
2013. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

"magamban keresném a hibát, hogy mit rontottam el, hogy nem a fiúkat szereti."


Hogy nevelsz egy kislányt arra, hogy szeresse a péniszt?

2013. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
27%
Nem úgy nevelem, hogy szeresse a péniszt, hanem egy családban nevelem. A férjem az Apja, aki férfi és képviseli a férfi értékeket és magatartást. Én a Nő, az Anya-feleség, aki a női szerepeket viszi. A szerepjátékokban is meglátszik ez. Hogy a lányom, inkább főz a babáknak, vagy tanítja őket, semmint szerelné a bútort, vagy az autókat. Vannak Férfi-Női szerepek, családmodell, családminta amit lát. Látja, hogy az apa férfi, az anya, nő, akik szeretik egymást. Nem megyünk ki a szobából, amikor megcsókoljuk egymást, és kézenfogva sétálunk. Ezt a mintát látja, ebben nő fel. Nem a pénisz szeretetére nevelem...jézusom! Látszik, hogy nincs gyereked! Szóval meglepődnék, hogyha hazaállítana, hogy leszbikus, mert itthon bár nem ítéljük el őket, de nem ezt látja
2013. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
5: NEM ZAVAR,hogy ez nem nevelés kérdése,hanem genetikailag kódolt ?
2013. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
18%
5ös vagyok. Genetikailag elvileg mindenkiben benne van, úgy tudom. De érdekes, attól mert megnézek egy csinos lányt, még nem leszek leszbikus. Genetikailag nem lehet kódolt, mert egy kisbabánál nincs eleve elrendeltetve, hogy homoszexuális. Valószínű van benne hajlam, ahogy mindenkiben, de az hogy mi hozza ezt elő, az mindenkinél más. Én megteszem ami tőlem telik. Látja a családi mintát, ennél többet nem tehetek. Ezzel könnyű takarózni, hogy homokosnak születtem, de ez azért erős túlzás. Mert oviban azért nincs ilyen. Majd ha szülő leszel (ha leszel) megérted, miről beszélek. Ez az én véleményem, mert gondoltam kíváncsi a kérdező a másik oldalra is.
2013. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%

"egy kisbabánál nincs eleve elrendeltetve, hogy homoszexuális"


és az van elrendelve, hogy heteroszexuális? egyik sincs _elrendelve_, de az nem azt jelenti, hogy nem kódolt, ugyanis a gén csak hajlamosít, ami később jön ki, vagy nem. ha valaki hajlamos a migrénre vagy a rákra öreg korában, nem azt jelenti, hogy mindjárt rákosan születik.


"Én a Nő, az Anya-feleség, aki a női szerepeket viszi."


aha, tehát te csak szerepeket játszol, vagy vannak valódi érzéseid is? esetleg csak azt is megjátszod, hogy szereted a férjedet? mit szólnál egy olyan élethez, ahol nem szerepeket kell játszani, hanem ÖNmagad lehetsz? a lányod is biztosan eltudná játszani, hogy fiút szeret, stb.. de ha ő lányba lesz szerelmes, akkor nem túl okos dolog egy hamis szerepet felvenni. ezért semmi értelme nincs annak, hogy te otthon férfi és női szerepeket mutogatsz a gyerekednek, mert senki nem ez szerint választja a szexualitását.

2013. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!