Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek/barátaimnak hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Segítsetek hogy mondjam meg hogy meleg vagyok mert félek hogy mindenki elhagyna és hogy nem fogok magamnak soha barátot találni igy.

17/F


2011. okt. 24. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, apu szeretnék elmondani valamit és szeretném, ha nem borulnátok ki és támogatnátok! Szóval arról lenne szó h más a szexuális érdeklődésem, mint a többi fiúnak.
2011. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
4%
Srácok/Apa, Anya tudjátok az átlag férfiaknál a lányokra áll fel a kuki... Hát nekem a fiukéra...!
2011. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Majd most derul ki,ki mennyire igaz barat.Nekem egy nagyon jo baratom nemreg vallotta be,es azota meg szorosabb lett a kapcsolatunk.amugy meg biztos latszik rajtad.nem?a szuleidet te ismered,mennyire nyitottak?
2011. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom.Anya még megértené de apa már nemhiszem. Egyszer majdnem rájött és nagyon ki volt akadva. Csak nagyon nehezen tudtam meggyőzni hogy ez nem igaz
2011. okt. 24. 20:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Amugy nem látszik rajtam nagyon.Szerintem. Éppen ez az hogy bármennyire is szeretnék de az utóbbi időben egyre jobban kerülöm a lányokat és inkább fiúk után nézelődök,de egy kapcsolatot se sikerült még találnom:S
2011. okt. 24. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Ebben az esetben két részletben tálald otthon.

Először mondd el anyádnak, ha ő már feldolgozta, akkor finoman puhíthatjátok apád.

A barátaid pedig el fognak így fogadni. Ha nem, akkor nem a barátaid.


Párt pedig te is fogsz találni, nyugi. De a te helyzeted nehezebb, mert mégse mehetsz oda minden fiúhoz, aki tetszik, mert lehet, hogy ő nem meleg. Eleve korlátozott a választék.

Esetleg először kezdj el neten ismerkedni, mégis csak egyszerűbb.


Nyugi, hamarosan külön költözöl, és azt tehetsz, amit akarsz. Onnantól senki véleménye nem kell, hogy érdekeljen.

2011. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Írtam neked egy üzenetet, majd olvasd el :P :)

17F

2011. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, mi történt azóta. Elmondtad-e, és hogyan?
2012. júl. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Nemtom, miért olyan fontos ezt 17 évesen. Én várnék vele, míg elkerülök otthonról, kell a francnak a balhé. Egy felnőtt ember meg azt csinál amit akar.

Elhiszem, hogy jólesne a lelki támogatás, de mégis, mi közük van hozzá, hogy a fiuk kire izgul, kit szeret.

Én sem ültem le velük kézfogva, hogy "el kell mondanom valamit... sok fiúval feküdtem már le... sőt, lányokkal is. És lehet, hogy gyereket sem akarok." Úgyis tudják, milyen vagyok. Nem igazán titkolózok, és ennyi elég.

2014. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!