Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemétség, hogy...

Szerintetek szemétség, hogy anyósomat jobban szeretem anyámnál? (Csak normális válaszokat ha lehet. )

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha van rá okod, akkor miért is lenne szemétség?!
2013. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy anyósommal jobban kijövök.
2013. ápr. 29. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

én is jobban kijövök a párom ldesanyjával, mint a sajátommal.

hogy miért?-mert az anyós érdekli, hogy hogy vagyok, anyám meg rám sem bagózik, csak akkor ha kell neki valami.....

2013. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem, dehogy. Csak szomorú, hogy anyukáddal ennyire nem jó a kapcsolat. Mert akármennyire is szereted az anyósodat, neki a saját gyereke lesz az első és ha véletlenül a pároddal nem sikerül jól a kapcsolatotok (ne így legyen persze), akkor az anyóst is elveszíted, mármint az anyapótló szerepében.
2013. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
ott semmi vérségi kapcsolat nincsen így ez mulandó
2013. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon rossz anyámmal a kapcsolatom. Én is jobban szeretem az anyósomat. Ő meghallgat, tanácsot ad, segít..... stb. Inkább anyám ő nekem mint a vérszerinti. Csak én annyira rosszban vagyok anyámmal h nem is érdekel h mi a véleménye erről.

Abban viszont sajnos igaza van a válaszolóknak h ezt a kapcsolatot igen könnyen elveszítheted :S

2013. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Hát szerencséd van, hogy ilyen jóban vagy az anyósoddal, és sajnállak, hogy rosszban vagy az anyáddal.

Nem szemétség amúgy, bár én nehezen tudom elképzelni, hogy egy anyósból előbb utóbb ne bújjon ki a féltékeny irigység és gyűlölet... Bár, ha te férfi vagy, akkor inkább el tudom képzelni. Az anyák kevésbé betegesen ragaszkodnak a lányaikhoz, mint a fiaikhoz...

2013. ápr. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szeretet nem elhatározás kérdése. Nem szemétség, ha jobban szereted.
2013. ápr. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nagy Banyapók ***** válasza:
Nem szemétség. Legalább így van, akit igazán közel érezhetsz magadhoz, ha már anyukáddal nem olyan a viszony, amilyen az ideális lenne :)
2013. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is jobban kijövök anyósommal, több mindent köszönhetek neki sokkal!
2013. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!