Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha anyós berendezi a kisfia szobáját újra, hogy ha felmegy hozzájuk tudjon hol pihenni. Mindezt a terhességem alatt tette?

Figyelt kérdés

Most 5 hetes a gyerekünk és ott lakik gyakorlatilag, mert neki dolgozni kell, és a gyerektől nem tudna aludni eleget.

Hozzáteszem, anyukánál 10-11 órát alszik.

Tudom, hogy abszolút nem normális ez az egész.

Tulajdonképp magamnak szültem gyereket, a párom meg úgy gondolja, hogy ha anyuka nem láthatja, akkor ő sem fog gyakran itthon lenni.

Nekem ugyanis a szobarendezés és a korábbi szervezkedése miatt ez volt a válaszom, hogy a gyerekünkhöz nincs köze. A családomtól határolódjon el, és itt ne fontoskodjon.



2013. ápr. 21. 22:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%

"ha anyuka nem láthatja, akkor ő sem fog gyakran itthon lenni"


Ez mindent elárul a párodról és összességében a kapcsolatotokról.

Sajnálom :(

2013. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%

Nem teljesen tiszta, hogy miről írsz.


Az nem normális, hogy gyereket vállaltatok, és nem éltek együtt. Akkor sem, ha neki nagy az alvásigénye. Ezt még a gyerekvállalás előtt kellett volna átgondolni.

Azt nem értem, hogy anyósod miért nem láthatja az unokáját. Nem tilthatod el párod anyját a gyereketektől.


Együtt laktatok már, amikor a babát vállaltátok? És terhesség alatt?

2013. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
21%
Igazad van, a férjed mondjon föl, és segítsen mindenben! Ja, hogy ő keresi most a pénzt? Akkor talán alhat pár órát. Ne hisztizz.
2013. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%

Én nem igazán értem a kérdést.

Szóval nektek van egy 5 hetes csecsemőtök.

Nos az anyós kinek a szobáját rendezi át újra és újra?? A fiáét vagyis a gyere apjáét vagy az unokáét?? Ki alszik ott? a gyerek apja vagy az unoka??? Nem igazán vágom..

De mindegy.

Ha az unoka alszik ott és neki rendezgeti a szobát akkor te miért nem állítod le?? A te gyereked, a te dolgod ez.. Akkor költözzetek minél messzebb tőle..

Ha a gyerek apjának rendezi a szobát akkor fogadj el egy tanácsot. Menekülj az ilyen pasiktól mert később sokkal több gondod lesz vele..

2013. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

3-as:

A férjem veszélyes, kemény fizikai munkát végez 3 műszakban, mégsem jutott eszébe ilyen baromság, hogy elköltözzön mikor végre megszületett a várva várt kislánya!

Az alváshiány nem mentség erre a viselkedésre.

2013. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
57%
nem irigyellek. alapvető problémák vannak a kapcsolatotokkal. szegény kisfiatok :-((((
2013. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
45%
Add be a válást.
2013. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
52%

Első válaszolót idézem:

"Ez mindent elárul a párodról és összességében a kapcsolatotokról."


Ez nagyon tömör és csontváz, de a lényeg benne van. A többit te tudod köré építeni, hogy mennyire vagy alárendelt ebben a "családban". Ha ezt a pároddal nem tudod megbeszélni és ő meg az anyjával, akkor te fogsz felőrlődni, ami a gyereknek sem jó. A családban meg van mindenkinek a maga helye és azt mindenkinek tudnia kell, hogy az a a helye hol van. Ha az anyósod segítőkész ám legyen, de ne fontoskodjon és segíteni is úgy segítsen, hogy az mindenkinek jó legyen. Ezt én is kőkeményen kikérném magamnak. Remélem jól értelmeztem az idézett mondatot, hogy mi lapulhat benne.

2013. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nem tudom helyeselni, amit a párod és az anyukája tesznek. De ha így van, legyen így. Igen, magadnak szülted a gyereket. És még tudod, kinek? Neki, saját magának , a gyereknek. Ő lesz boldog a testi megjelenésévekl, és az élettel, amit kapott tőled. Vedd úgy, hogy adtál egy szép ajándékot neki. És hagyad a párodat, neveld agyereket egyedül, sokkal jobb (a gyereknek is) mint veszekedni örökké, és lesni, hogy mit talál ki már megint, amiért leszidhatna. Hagyd, örülj, hogy csak a babár avan gondod, nem még a férjedre meg az anyósodra is.
2013. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
28%

"nem irigyellek. alapvető problémák vannak a kapcsolatotokkal. szegény kisfiatok :-(((("


hol írta hogy fiúk van? :)

2013. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!