Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanya részéről normális ez...

Édesanya részéről normális ez az információ megosztás? Nem túl intim ez a dolog?

Figyelt kérdés
16éves fia kérdezte miért nem megy el XY helyre.Erre az anyja válasza az volt,hogy azért mert megjött neki.Láttam a srácon,hogy nem igazán erre a válaszra számított és zavarban volt.Nem tudta hova tenni a választ.

2013. ápr. 25. 22:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy természetes velejárója a nőknek...Egy 16 éves fiú már nem gyerek, megérti miről van szó. :) Mondjuk az is érthető, hogy zavarba jött, mert egyébként ez magánügy de szerintem az anyuka úgy vélte, hogy a fia, előtte nem kell szégyellnie ezt a dolgot.:)
2013. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
7%

Mondjuk az nem baj, hogy felvilágositja a fiát, de én a fiaim elõtt mindig titkoltam.

Szerintem is intim.

2013. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem baj, ha elmondja, később annak a fiúnak lesz barátnője, nem árt, ha tudja kezelni az ilyen helyzeteket.
2013. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát érdekes,de alapvetően jobb ha nem tabu a téma,hanem természetes.
2013. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Felfogás kérdése. Alapvetően nem árt a fiának, ha hozzászokik ahhoz, hogy ilyen dolgok is vannak.
2013. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Most miért kamuzzon? Ez az élet vele járója. Valaki írta korábban, hogy ha lesz barátnője, akkor is tudnia kell majd kezelni a helyzetet. És ez pontosan így van.
2013. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Anyámról is, és az összes nőnemű tesómról lesül, mikor jött el a idő. A ház férfilakói a terror hetének hívták.

Ugyanis a jóistennnek van humora, és gyakori, hogy az együttélő nőknek összerendeződik.

2013. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az anyja. Másrészt ez tök természetes. Kb. olyan, mintha azt mondta volna, hogy fosik, mint az állat.


16 éves fiú meg ne játssza a pironkodó szűzlányt.

2013. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az nemnormális dolog hogy ez valaki szerint nemnormális, vagy ciki.

Két fiútesóm van, soha nem volt ez tabu. Eleinte úgy görcsölt a hasam, hogy minden hónapban sírtam két napot. Mit mondtam volna nekik? Hülye vagyok azért sírok?:) 7 éves unokaöcsém is tudja mire való a tampon.

2013. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Öcsém nem régiben már bőven felnőtt fejjel árulta el, hogy mindig tudta, mikor volt meg a "bajunk" anyuval, pedig annyira titkoltuk. Elmesélte hogy mindig meg voltak az árulkodó jelek, bárhogy is próbáltuk palástolni. És nem a viselkedésünkből tudta, hanem megannyi más jelből.:)
2013. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!