Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a családotokban lenne egy...

Ha a családotokban lenne egy unokatesótok, aki meleg azt ti hogy viselitek/viselnétek?

Figyelt kérdés

A Srác 27éves, és nem b*zi, hanem meleg. a kettőt ne keverjük.

amióta megtudtam nagyon nehezen tudok ránézni, és nem csak én vagyok így vele. helyes, ápolt, okos, és szerény srác, de ezt valahogy sosem gondoltam volna róla.


2013. ápr. 30. 11:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

Engem messze nem érdekel senki nemi magánügye..

Amúgy meg a bu*i és meleg ugyanaz..

Ez most olyan mintha azt mondtad volna hogy nem krumpli hanem burgonya....

2013. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Nem a nemi identitása alapján ítélem meg az embereket.
2013. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, mert nem foglalkoztat mások szexuális élete.
2013. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
11%
Engem zavarna. Valahogy nem tudom az ilyesmit tolerálni még akkor sem ha nem előttem kavar másokkal.
2013. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Van homoszexuális unokatestvérem. Saját magánügye, egészségére, a másik unokatesómat sem fogom azért megutálni, mert pl. túlsúlyos
2013. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem érdekel senki nemi és szerelmi élete, így nem zavarna. Ismerek leszbikus nőt, sosem volt ez gond. Az embereknek ez magánügye, nem érdekel, ki mit és kivel csinál, ennyire egyszerű. :)


A szóhasználathoz - ha már ekkor hangsúlyt kapott az indítóban... Nem szeretem, hogy melegnek hívják a homoszexuálisokat. A meleg számomra a hőmérsékletet jelenti, miért kell egy ennyire mindennapi szót így kisajátítani? Lassan már nem lehet úgy kimondani, hogy "meleg a kávém", vagy épp "melegen átölelte", hogy ne hümmögne rá valaki valami "szellemeset"... :/

2013. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Magánügye. Úgy kezelném, mint eddig. Ha jóban vagyunk, szívesen megismerném a párját is, csak hogy lássa, hogy a család elfogadja, nem kell furcsán éreznie magát.
2013. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Én teljesen el tudnám fogadni. Mi az, hogy a b.zi nem meleg??:D Ez a kettő teljesen ugyanaz, vagy szerinted mi a különbség a kettő között??:D Engem abszolút nem zavarna, inkább az zavar, hogy ilyenkor a homofób emberek egy csapásra megutálják az adott személyt és ellenségesen viselkednek, elzárkóznak tőle. Ez miért jó?
2013. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon érdekelne. bár nekem csak egy kuzinom van, és ő is lány. De mi elsősorban rokonok vagyunk, tuti, nem mászna rám, meg egyébként is mi közöm nekem ahhoz, hogy ő kivel fekszik le, vagy kit szeret? Van a szomszédomban két meleg fiú, és tök jó fejek, nincs velük semmi bajom. pont.
2013. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is van a családban homoszexuális, semmi bajom vele, ugyanúgy szeretem, mint bármelyik másik családtagomat. Egyáltalán nem a család és a nyilvánosság előtt élik meg a homoszexualitásukat az élettársával (mert az is van neki már huszon éve), szinte meg sem mondaná róluk senki sem, hogy nem csupán jó barátok, akik együtt laknak. Persze ennél jóval több a dolog, de engem sosem zavart. Őt így fogadtuk el.
2013. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!