Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt élettársam beperelt...

Volt élettársam beperelt gyermektartásért, ápolási díjból mennyit/26500Ft/állapítanak meg? A bíróság figyelembe veszi hogy 400000Ft közüzemi számlát csinált nekem amit most is fizetek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

Apolasi dijbol semmit... Ami szemelyes velemenyem szerint szemetseg, mert a gyereket csak el kellene latni.

A kozuzemi tartozas senkit nem erdekel.

2013. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Ja első mert számlákat meg lehet másra hagyni mi, hadd fizesse csak más hisz nekem gyerekem van?
2013. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Próbaalj meg vele egyezkedni. Pl amíg nem nem fizeted vissza a tartozást addig havi 10. ezret adsz neki. Ha ápolásin vagy akkor azért valakit ápolsz akinek van nyugdíja, így próbáld meg kigazdálkodni, és mellette lehet heti 6. órába is dolgozni. Valamennyit utalj neki, hogy lássa a bíróság, hogy akarsz fizetni csak nem megy.


Ha nem tudtok megegyezni akkor kérheti az állami megelőlegezést és az állam előbb utóbb behajtja rajtad.

2013. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Kedves masodik, mondd el nekem, hogy lehet szmalatartozast felhalmozni masnak, mert nem ertem. ha az en nevemen van egy szolgaltatas, akkor havonta utananezek, hogy be van e fizetve a szamla es ha nincs, a, befizetem, b, kikottetem a szolgaltatast. Ennyi.
2013. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Úgy hogy együtt éltek nem volt a nőnek keresete terhesen semmit nem kapott és egy fizetésből nem tudták fizetni. Persze ez nem csak az anya tartozása de az ő fogyasztása is.
2013. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Hja, az nem a no tartozasa, max kozos. Ha anyuka gyesen volt, apuka mehetett volna dolgozni es fizethette volna a szamlakat.

De tulajdonkeppen mindegy, mert a gyermektartasdij szempontjabol ez senkit nem erdekel.

2013. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Miért kell ezen felkapni a vizet?

Anyuka ápolta volna azt akivel apuka ápolásin van akkor talán könnyebb lett volna munkát találni, mert 6. órás munkákból nincs sok.

Nem kell ítélkezni kérdeztek arra válaszolj, ne írj köré történhetett.

2013. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Kedves harmadik, aztán mitől olyan biztos, hogy olyant ápol, akinek nyugdíja van? Lehet akár előző házasságból származó saját kiskorú gyereke... aki után kap csp-t, ápolásit és slussz.


Kérdező, okosabbat nem tudok mondani, mint azt, hogy majd kiderül... bírója válogatja. :(

2013. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem en irtam kore tortenetet, hanem te. valaszoltam: nem vonnak az apolasi dijbol gyerektartast es nem erdekel senkit senki kozuzemidij tartozasa a gyermektartast megallapito perben.
2013. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
számaltartozást simán fel lehet halmozni, közös lakás, számlák a férj nevén, de a váláskor ő költözött el, amíg nincs jogerős döntés a lakásról, a számla marad a nevét, a nő meg nem fizeti...
2013. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!