Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Miért van az, hogy a nők megbocsátják azt is, ha a férjük/pasijuk fűvel-fával csalja őket? Ennyire "meg vannak szorulva"?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen azt látom, hogy a nő bármire képes, hogy megmaradjon a kapcsolat, még akkor is, ha az már nem működik és isten tudja hányszor csalta már meg a pasijuk.

Miért van ez?



2013. máj. 1. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Vagy anyagi vagy érzelmi megfontolásból. Van aki nem tudna megélni a fizetéséből, van aki még szereti a párját, és van aki a gyerekek miatt tűr és nyel. És ezek tetszőleges variációi.
2013. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Én is úgy unom már az általánosítást!


A pasik is mindent elnéznek egy jó bulának!


Az én bátyámmal kiskorom óta jó a kapcsolatom,viszont a mostani nője olyan kétszínű,hogy olyanokat állított rólam,hogy megloptam őt(közben volt h megláttam rajta a saját pólómat)a bátyám pedig neki hitt,és azóta megromlott a kapcsolatunk,velünk élnek,a nő arra rávette hogy külön koszton legyenek,albit persze nem fizetnek,de múltkor pl pizzát rendeltek,és egy falatot nem adtak nekünk,a bátyám sosem volt ilyen.

Jó megbolondult egy p.náért....

2013. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Általában azért, mert a nők mindig bíznak abban, hogy a férfi megváltozik. Sok mindent elhiszünk a szeretett személynek, csak azért hogy megmaradjon a biztonságos kapcsolat. De azért szerintem az erős túlzás, hogy minden nő és hogy rengeteg megcsalást megbocsájtunk. Lehet 1-2t megbocsájtanak a nők valahányad része, de azért senkit nem lehet hülyének nézni. Meg aztán ha egy nő végre úgy dönt, hogy vége, akkor már hiába jön a hapsi 100edjére, hogy megváltozik..
2013. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Most csak bemásolom egy előző válaszomat:


"En csodalom azt aki erre oszinten kepes - MÁR A MEGBOCSÁJTÁSRA- mert szereti a masikat annyira, es nem azert mert a gyerekek haz stb utan egyedul nem menne...


En nem birnam tobbe megcsokolni mert az kattogna az agyamban hogy mast ugyanigy csokolt,ugy hogy en hazavarom.

A szex total mas (ezer bocs az oszintesegemert) de az hogy velem ugyanazt csinalja az agyban, mint egy masik novel ugy, hogy utanna hozzam jon haza.

Arrol nem is beszelve hogy "ki tudja" mibe dugja a nyelvet es utana engem csokol, vagy velem teszi ugyanazt.


Folyamatosan azon kattogna az agyam hogy mast ugyanugy erint, csokol es csinal mindent es mason elvezkedik... Aaa en nem vagyok megbocsajto alkat. En gyulolnem es az eletben tobbe nem akarnam latni. A buszkesegem es a meltosagom barkitol tobbet er. Nem tudom elkepzelni, hogy valaki engem szeret es masba dugdossa a f.szat... En olnek erte. Vagy csak neman osszepakolnek hogy keresni valom itt mar nincs... 5 eve vagyok Parommal van egy 3 eves fiunk. Nem lenne visszatarto ero semmi."

2013. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ÉN ugyanígy gondolom, mint az utolsó válaszoló!
2013. máj. 1. 14:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem ebbe a kategóriába tartozom,annál ezerszer büszkébb vagyok.
2013. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

akkor nem vagyok egyedül :)

utolsó voltam..

2013. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Csak tudom, hogy gondolkozik.
2013. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért általánosítasz?
2013. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1.Nem minden nővel lehet ezt megtenni,aki hagyja meg így járt!


2.A pasik is sok mindent elnéznek egy "jó" puncinak,pl nem egy olyan pasi van akinek a 2. nője képes elmarni a gyerektől az előző kapcsolatából.

Apum lesz.r minket mióta lelépett egy k.rvával,aki nem dolgozik,apum tartja el,de már a születésnapunk időpontjára sem emlékszik.

2013. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!