Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki tudnál segíteni? Nagyon...

Ki tudnál segíteni? Nagyon megvagyok szorulva.

Figyelt kérdés
minden német tételem meg van,kivéve az európai úniósat,mivel a tanárunk azt mondta h középszinten úgysem kaphatjuk azt..na de könyörgöm benne van a tétel listában,mi van ha mégis nekem jut az?!próbáltam magam is összeszedni,anyagot keresni hozzá,de nem volt vmi sikeres.pénteken vizsgázok,addig még meg is kellene tanulnom.ha esetleg tudnál segíteni nagyon megköszönném.
2013. ápr. 16. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltál?

[link]

2013. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen,de ezt még nagyon szűkíteni kellene..munkavállalás az euban,nyelvoktatás/nyelvtudás/elhelyezkedési esélyek az euban,eu programok(oktatás,gazdaság stb)

ezt így vhogy nem tudtam belőle rendesen kiszedni:/

2013. ápr. 16. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod valahogy beírni a német nyelvű keresőbe,

hogy EU meg Stipendien innerhalb der EU

Akkor - ha kidob valamit - ott lesz németül,

nem kell fogalmazgatni

2013. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló jól írta.

Én is, ha keresek valamit, akkor beírom a keresőbe német nyelven.

Beírom pl.

Beschäftigung in der EU. /eu/

Munkavállalás az eu-ban.


Találatokat németül adja ki, ebből biztos tudsz válogatni.


És így tovább. Amiket leírtál magyarul, lefordítod németre és így írod be a keresőbe.


Ennél többet nem tudok segíteni, mert én még nem értem el erre a szintre, amire te.

2013. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. ápr. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!