Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele ha rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele ha rá vagyok "szorulva"?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatomból született egy kislanyunk aki most 1 éves. Albérletbe lakunk én, a párom a lányunk és az édesanyám. Úgy érzem már egy ideje hogy nem egyezik a közös jövőnk, szeretnék ebből kilépni és egyedül építgetni az életünket a kislányommal. Csak hogy mivel én itthon vagyok gyes-en nem tudok dolgozni így csak a párom keresete van meg édesanyámé de felesbe fizetjük az albérletet,kaját, rezsit. Ha most szakítanék vele anyukám nem tudja egyedül finanszírozni az egészet, és érthető hogy a párom nem fizetné ha már szétmentünk, csak a gyerek költségeit. Tegnap elmentem a bölcsibe megkérdezni hogy felveszik e a lányom (akkor tudnék menni dolgozni és lenne pénzem a kiadásokra) de azt mondták teltház van, értesítenek ha esetleg felveszik.



Mit csináljak ebbe a helyzetbe? Ki akarok lépni ebből a kapcsolatból de szó szerint most tőle függök és amíg nem tudom a gyereket bölcsibe vinni én meg dolgozni addig kilátástalan az egész?


20/L


2012. okt. 25. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ugyan miben térhet el a közös jövőtök.

Született egy gyermeketek, mi más jövőbeni célja lehetne két szülőnek, mint a gyermekének mindent megadni???

2012. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Gyereket listára veteted a bölcsiben, a pasiddal szakítasz. Anyukáddal kisebb albérletbe mentek. Egy évig kell csak így lennetek, utána mehet a kicsi a bölcsibe, sőt lehet, hogy még hamarabb is. Mi a probléma?
2012. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hozzáállás. Ennyiben különbözik... Nekem terveim vannak, ő meg jól el van így ahogy most. Vagy csak álmodozik és vár a csodára.


szerintem egy 26 éves férfinek akinek családja van kicsit jobban is igyekezhetne.



Kapott egy nagyon jó álláslehetőséget külföldön amivel havi(!!) 300-400 ezret megkeresett volna, de ő nem megy ki mert nem hagy itt minket.

2012. okt. 25. 13:56
 4/19 anonim ***** válasza:

előbb kellett volna megismerni, megtudni, hogy egyezik-e a közös jövőképetek, aztán kellett volna csak gyereket csinálni. Ez a baj a mai fiatalokkal, b@szni imádnak meg bulizni, gondolkodás nélkül csinálják a baromságokat, nem hallgatnak a jótanácsokra, utána meg csak sopánkodnak és pici ártatlan gyermekek életét teszik tönkre. Anyukám, szedd össze magad, rendezd a kapcsolatodat a pároddal, kössetek kompromisszumokat aztán azt kívánom legyetek boldogok, hogy egy egészséges lelkű gyermeket neveljetek fel aki hasznos tagja lesz a társadalomnak.

és igen, ez most bunkón hangzik amit írtam, de sok mindent nem írtál le, hogy miért akarsz kilépni a kapcsolatból... mert ha üt-ver az ember akkor most és azonnal állj fel onnan, pakolj össze, mert az megbocsájthatatlan, és ha most még úgy is gondolod,hogy anyagilag nem tudnál zöld ágra vergődni, az a hírem, hogy: DE

2012. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Terveid...

Egyetlen közös tervetek legyen: a gyerek fejlődését biztosítani!

Azt ennyi.

Imádom a barátnőmet, de ha azt kérné, hogy menjek ki külföldre dolgozni, mert havi 400at keresnék, hát nem mennék. Nem gondolod, hogy nem kicsit vagy önző???

2012. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13:57-es vagyok.... miért nem mentek ki vele?
2012. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem a kisányOD hanem a kislányOTOK!
2012. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

13:57- es nek : Nem tervezett baba volt, de ha már így alakult nem rohantam vaktába aztán vetettem el, mert ahogy fogalmaztad "ha már baszni tudok" akkor fel is nevelem. A gyerek nem sínyli meg ezt mert én megteszek érte mindent és meg is fogok amíg élek. Nem születik minden gyerek kacsalábon forgó palotába meg milliomos szülők gyerekének, de én képes vagyok tenni érte hogy jó életünk legyen. Hajlandó vagyok dolgozni de előbb a gyereknek kell biztosítanom a bölcsit.



másik válaszolónak: Önző vagyok? te lehet nem olvastad el figyelmesen amit írtam, VAN EGY GYEREKÜNK. Önző vagyok mert a gyerekemmel nem akarok egész életem végéig albérletben lakni? azzal az álláslehetőséggel amit kapott a párom, össze tudnánk szedni magunkat. De tényleg elég önző vagyok.....

2012. okt. 25. 14:52
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem. Azért vagy önző, mert buta vagy. Tudod csak a pénzt látod, semmi mást. Akinek kimegy a zsülője külföldre, gyakorlatilag el is felejtheti a gyereke ragaszkodását. Lásd a kamionosokat, akik aloholisták lesznek, mert nem látják felnőni a gyereküke,t állandóan csak a pénzt hajkurásszák. Rengeteg kamionos megy pszichiáterhez tanácsadásra.


Neked egy valami fontos az életben, ap énz. Nem a család, nem az, hogy apuka isk ivegye a részét a nevelésben, együtt játszásban, majd az együtt tanulásban. Nem. Menjen és pénzeljen téged, mert a kislányod (és nem a kislányotok) nem kap meg mindent. A legfontosabbat nem fogja megkapni majd.


Van ismerősöm, meghalt az apja, erre az első mondata: hogy fogunk megélni az eddigi életszinvonalon. Grat, ezért megéri gürizni.

2012. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ja és csak szólok, hogy értelmes embernek nem fogsz kelleni. Gyereked van, ráadásul 19 évesen szülted kb, evvel ki is írtad magadat.

Ráadásul amilyen a hozzáállásod, ha valakit is megcsípsz és nem valami ronda, esélytelen maradék, el fog hagyni.

2012. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!