Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki aki ugyan ebben a...

Van valaki aki ugyan ebben a cipöben van?

Figyelt kérdés
Szeretném Magyarországon honosittatni a Görögországban kötött házasságomat.Én magyar vagyok a férjem nigériai.Elküldtük a házassági anyakönyvi kivonatot,annak hitelesitett magyar forditását.Kaptam egy levelet a Bevándorlási Hivataltól,hogy hiánypotlásra szolitanak fel,hogy küldjem el a férjem házasság kötésünket megelözö családi állapotát igazolo közokiratot diplomáciai felülhitelesitéssel.Ez eddig nem is lenne gond,csak hogy mielött összeházasodtunk töle is és tölem is elvették a családi állapotot igazolo papirt és kiállitottak a magyar nagykövetségen (Görögországban) egy házassági engedélyt aminek a birtokában tudtunk csak házasságot kötni.Felhivtam a bevándorlásit és elmondtam nekik mindent de ők hajthatatlanok.A vicc az egészben hogy a férjem családi állapotát igazolo közokiratot csak Kairóban (magyar külképviseleti szerv) lehet beszerezni.Kérdem én ki az aki csak ezért a papirért kifizet több százezer forintot plusz a forditások,pecsétek árát?Ha valakinek van valami ötlete hogyan lehetne beszerezni egyszerüen és gyorsan kérem ossza meg velem.Normális válaszokat várok!!!
2013. máj. 1. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Aki EUs állampolgár akar lenni,az fizesse is meg az árát vagy menjen vissza Nigériába.
2013. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem olcsóbb lenne, ha itt is összeházasodnátok.
2013. máj. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó

Külföldinek, kell itthon a házassághoz is ugyanaz a papír, mint ami miatt megy a huzavona...


Görögországból kéressétek ki, szerintem olcsóbb és egyszerűbb, mint Egyiptomból...

2013. máj. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves Első!A válaszod alapján ugy vélem nem igazán értetted meg a feltett kérdésem..... Nem állampolgárságot akarunk hanem csak HONOSITTATNI A HÁZASSÁGUNKAT vagy is szeretnénk ha itt magyarországon is érvényes lenne.Ennyi
2013. máj. 2. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!